ПродажКвартира

квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 26,35 m²

Giżycko • Myśliwska
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
Площа
26.4 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 1/1
Рік побудови
2000
Ринок
Вторинний
Опалення
Газове опалення
Адміністративна плата
456
Дата додавання
21.05.2026

Опис

2-кімн. квартира на продаж у Giżycko.

Площа становить близько 26,35 m², ціна становить 375 000 PLN, 14 231 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 26,35 m² і 2 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Локація у Giżycko вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.

За ціни 375 000 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Giżycko.

Технічні деталі

  • Поверх: 1/1 поверх
  • Рік будівництва: 2000

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Rafał Matelak

квартира на продаж у Giżycko | 3-кімн. | 87,7 m²
499 000 PLN
5 690 PLN/m²
квартира на продаж у Giżycko | 3-кімн. | 87,7 m²
Giżycko
87.7 m²3 кім.Перший поверх
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Gajewo | 1 263 m²
230 000 PLN
182 PLN/m²
ділянка на продаж у Gajewo | 1 263 m²
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Rydzewo | 11 212 m²
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
ділянка на продаж у Rydzewo | 11 212 m²
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Dziubiele | 59 763 m²
637 000 PLN
11 PLN/m²
ділянка на продаж у Dziubiele | 59 763 m²
Dziubiele
59763 m²długość: 280, szerokość: 102
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Gajewo | 2 262 m²
385 000 PLN
170 PLN/m²
ділянка на продаж у Gajewo | 2 262 m²
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Leśniki | 1 464 m²
209 000 PLN
143 PLN/m²
ділянка на продаж у Leśniki | 1 464 m²
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Prawdowo | 3 002 m²
129 086 PLN
43 PLN/m²
ділянка на продаж у Prawdowo | 3 002 m²
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Kaczory | 861 m²
258 300 PLN
300 PLN/m²
ділянка на продаж у Kaczory | 861 m²
Kaczory
861 m²długość: 43, szerokość: 23
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Kruklanki | 33 859 m²
220 000 PLN
6 PLN/m²
ділянка на продаж у Kruklanki | 33 859 m²
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Ruciane-Nida | 10 000 m²
750 000 PLN
75 PLN/m²
ділянка на продаж у Ruciane-Nida | 10 000 m²
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
будинок на продаж у Okrągłe | 5-кімн. | 190 m²
899 000 PLN
4 732 PLN/m²
будинок на продаж у Okrągłe | 5-кімн. | 190 m²
Okrągłe
190 m²5 кім.1566 m²
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Nowe Sołdany | 3 000 m²
240 000 PLN
80 PLN/m²
ділянка на продаж у Nowe Sołdany | 3 000 m²
Nowe Sołdany
3000 m²długość: 60, szerokość: 50
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство