ПродажКвартира

квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.

Wrocław
699 000 PLN
Кімнати
3
Поверх
Поверх 6/7
Рік побудови
1980
Дата додавання
18.05.2026

Опис

3-кімн. квартира на продаж у Wrocław.

ціна становить 699 000 PLN і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Об’єкт можна розглядати як для власного користування, так і з інвестиційної точки зору.

Об’єкт розташований у Wrocław, у добре впізнаваній частині міста.

Рівень ціни 699 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Поверх: 6/7 поверх
  • Рік будівництва: 1980

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 71 m²
799 000 PLN
11 253 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 71 m²
Wrocław
71 m²4 кім.Перший поверх
Julia Bartczak
Julia Bartczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna, Gajowice | 3-кімн. | 72 m²
650 000 PLN
9 028 PLN/m²
Wrocław · Fabryczna
72 m²3 кім.Поверх 4/4
Aleksandra Eljasińska
Aleksandra Eljasińska
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn | 3-кімн. | 60 m²
720 000 PLN
12 000 PLN/m²
Wrocław · Krzyki
60 m²3 кім.Перший поверх
Aleksandra Eljasińska
Aleksandra Eljasińska
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 35 m²
569 000 PLN
16 257 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 35 m²
Wrocław
35 m²2 кім.Поверх 3/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 38,5 m²
599 000 PLN
15 558 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 38,5 m²
Wrocław
38.5 m²2 кім.Поверх 1/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 69 m²
869 000 PLN
12 594 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 69 m²
Wrocław
69 m²4 кім.Поверх 6/6
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 55,8 m²
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 55,8 m²
Wrocław
55.8 m²2 кім.Поверх 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 69,8 m²
835 000 PLN
11 963 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 69,8 m²
Wrocław
69.8 m²4 кім.Поверх 2/10
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 59,06 m²
749 000 PLN
12 682 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 59,06 m²
Wrocław
59.1 m²3 кім.Перший поверх
Katarzyna Dzieciątkowska
Katarzyna Dzieciątkowska
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Nowy Dwór | 3-кімн. | 49,6 m²
685 000 PLN
13 810 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Nowy Dwór | 3-кімн. | 49,6 m²
Wrocław · Nowy Dwór
49.6 m²3 кім.Поверх 1
Anna Ołdak
Anna Ołdak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 2-кімн. | 48,99 m²
656 466 PLN
13 400 PLN/m²
Wrocław · Fabryczna
49.0 m²2 кім.Поверх 2
Anna Duda
Anna Duda
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Szczepin | 2-кімн. | 54,9 m²
840 000 PLN
15 301 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Szczepin | 2-кімн. | 54,9 m²
Wrocław · Szczepin
54.9 m²2 кім.Поверх 5/8
Anna Truchan
Anna Truchan
Агентство

Більше оголошень від Władysław Khadan