ПродажКвартира

квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.

Wrocław
1 104 139 PLN
Кімнати
4
Поверх
Поверх 7/8
Рік побудови
2026
Дата додавання
15.05.2026

Опис

4-кімн. квартира на продаж у Wrocław.

ціна становить 1 104 139 PLN і об’єкт пропонується на первинному ринку.

Об’єкт можна розглядати як для власного користування, так і з інвестиційної точки зору.

Локація у Wrocław вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.

За ціни 1 104 139 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.

Технічні деталі

  • Поверх: 7/8 поверх
  • Рік будівництва: 2026

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 63,42 m²
899 000 PLN
14 175 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 63,42 m²
Wrocław
63.4 m²3 кім.Перший поверх
Piotr Jaskółka
Piotr Jaskółka
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Stare Miasto | 5-кімн.
1 090 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Stare Miasto | 5-кімн.
Wrocław · Stare Miasto
5 кім.Поверх 3/4
Władysław Khadan
Władysław Khadan
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
1 250 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
Wrocław
4 кім.Поверх 2/4
Władysław Khadan
Władysław Khadan
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
911 183 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 1/6
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
1 175 552 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
Wrocław
4 кім.Поверх 6/8
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 69,5 m²
899 000 PLN
12 935 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 69,5 m²
Wrocław
69.5 m²3 кім.Перший поверх
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 60 m²
840 000 PLN
14 000 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 60 m²
Wrocław · Fabryczna
60 m²3 кім.Поверх 2/2
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 101 m²
925 000 PLN
9 158 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 101 m²
Wrocław
101 m²4 кім.Поверх 4/4
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Lipa Piotrowska | 3-кімн. | 67,1 m²
888 000 PLN
13 233 PLN/m²
Wrocław · Lipa Piotrowska
67.1 m²3 кім.Поверх 4/4
Katarzyna Hajduk
Katarzyna Hajduk
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 85 m²
1 100 000 PLN
12 941 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 85 m²
Wrocław
85 m²3 кім.Перший поверх
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 68,93 m²
929 000 PLN
13 477 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 68,93 m²
Wrocław
68.9 m²4 кім.Поверх 2/5
Julia Bartczak
Julia Bartczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 71,88 m²
970 380 PLN
13 500 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 71,88 m²
Wrocław
71.9 m²3 кім.Поверх 1/2
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство

Більше оголошень від Rafał Sapała

квартира на продаж у Wrocław, Plac Grunwaldzki | 2-кімн.
1 050 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Plac Grunwaldzki | 2-кімн.
Wrocław · Plac Grunwaldzki
2 кім.Поверх 3/4
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 1-кімн.
900 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 1-кімн.
Wrocław · Śródmieście
1 кім.Перший поверх
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
600 000 PLN
14 634 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
Wrocław · Poświętne
41 m²2 кім.Перший поверх
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
1 862 278 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
1 670 503 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
2 093 807 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
2 094 640 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
2 766 314 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
Wrocław
4 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
642 248 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
Wrocław
2 кім.Поверх 4/8
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 2-кімн.
1 440 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 2-кімн.
Wrocław · Śródmieście
2 кім.Поверх 3/4
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
911 183 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 1/6
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
1 175 552 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
Wrocław