ОрендаКомерційна нерухомість

комерційна нерухомість в оренду у Ostrołęka, Pomian | 72,84 m²

Ostrołęka • Pomian • Żniwna
2 500 PLN
34 PLN/m²
Площа
72.8 m²
Поверх
Перший поверх
Рік побудови
2022
Дата додавання
21.05.2026

Опис

комерційна нерухомість в оренду у Ostrołęka, Pomian.

Площа становить близько 72,84 m², ціна становить 2 500 PLN, 34 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Об’єкт можна оцінювати в контексті різних бізнес-сценаріїв, форматів використання та інвестиційних підходів.

Локація у Ostrołęka, Pomian додає пропозиції зрозумілий місцевий контекст.

За ціни 2 500 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Комерційний об’єкт може підходити як для бізнесу, так і для інвестиційного аналізу.

Технічні деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 2022

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

Більше оголошень від Joanna Boniatowska

будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 144 m²
620 000 PLN
4 306 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 144 m²
Ostrołęka
144 m²4 кім.643 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Różan | 4-кімн. | 252,5 m²
695 000 PLN
2 752 PLN/m²
будинок на продаж у Różan | 4-кімн. | 252,5 m²
Różan
252.5 m²4 кім.97 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Rupin | 2-кімн. | 116 m²
550 000 PLN
4 741 PLN/m²
будинок на продаж у Rupin | 2-кімн. | 116 m²
Rupin
116 m²2 кім.29863 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
ділянка на продаж у Ławy | 966 m²
96 600 PLN
100 PLN/m²
ділянка на продаж у Ławy | 966 m²
Ławy
966 m²długość: 31, szerokość: 28.5
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 2-кімн. | 120 m²
795 000 PLN
6 625 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 2-кімн. | 120 m²
Ostrołęka
120 m²2 кім.128 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Czarnowiec | 4-кімн. | 134,42 m²
599 000 PLN
4 456 PLN/m²
будинок на продаж у Czarnowiec | 4-кімн. | 134,42 m²
Czarnowiec
134.4 m²4 кім.264 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Czarnowiec | 4-кімн. | 104,89 m²
549 000 PLN
5 234 PLN/m²
будинок на продаж у Czarnowiec | 4-кімн. | 104,89 m²
Czarnowiec
104.9 m²4 кім.367 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Szafranki | 4-кімн. | 76 m²
299 000 PLN
3 934 PLN/m²
будинок на продаж у Szafranki | 4-кімн. | 76 m²
Szafranki
76 m²4 кім.44440 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Tobolice | 4-кімн. | 134,52 m²
660 000 PLN
4 906 PLN/m²
будинок на продаж у Tobolice | 4-кімн. | 134,52 m²
Tobolice
134.5 m²4 кім.250 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Sławkowo | 2-кімн. | 98 m²
299 000 PLN
3 051 PLN/m²
будинок на продаж у Sławkowo | 2-кімн. | 98 m²
Sławkowo
98 m²2 кім.6800 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
будинок на продаж у Żelazna Rządowa | 3-кімн. | 70 m²
1 500 000 PLN
21 429 PLN/m²
будинок на продаж у Żelazna Rządowa | 3-кімн. | 70 m²
Żelazna Rządowa
70 m²3 кім.260000 m²
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство
ділянка на продаж у Wola Błędowska | 1 309 m²
55 000 PLN
42 PLN/m²
ділянка на продаж у Wola Błędowska | 1 309 m²
Wola Błędowska
1309 m²długość: 52, szerokość: 24
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Агентство