ПродажКомерційна нерухомістьПромо

комерційна нерухомість на продаж у Piotrowice | 1 566 m²

Piotrowice
19 000 000 PLN
0 PLN/m²
Площа
1566 m²
Рік побудови
1999
Дата додавання
09.04.2026
Останнє оновлення
09.04.2026

Опис

комерційна нерухомість на продаж у Piotrowice.

Площа становить близько 1 566 m², ціна становить 19 000 000 PLN, 0 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Комерційний формат створює базу для різних сценаріїв використання чи інвестицій.

Розташування у Piotrowice вписує пропозицію в конкретне локальне середовище.

За ціни 19 000 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Комерційний об’єкт може підходити як для бізнесу, так і для інвестиційного аналізу.

Технічні деталі

  • Форма власності: Własność
  • Рік будівництва: 1999
  • Комерційне призначення: Виробничо-складське

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Elżbieta Jarmolińska

квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 37,32 m²
570 000 PLN
15 273 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 37,32 m²
Wrocław
37.3 m²2 кім.Перший поверх
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 60 m²
840 000 PLN
14 000 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 60 m²
Wrocław · Fabryczna
60 m²3 кім.Поверх 2/2
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Niedźwiedzice
130 000 PLN
65 PLN/m²
ділянка на продаж у Niedźwiedzice
Niedźwiedzice
2000 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Jeszkowice
210 000 PLN
196 PLN/m²
ділянка на продаж у Jeszkowice
Jeszkowice
1070 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
будинок на продаж у Masłów | 5-кімн. | 150 m²
980 000 PLN
6 533 PLN/m²
будинок на продаж у Masłów | 5-кімн. | 150 m²
Masłów
150 m²5 кім.994 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Stary Wielisław
800 000 PLN
13 PLN/m²
ділянка на продаж у Stary Wielisław
Stary Wielisław
61542 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
будинок на продаж у Wilczkowice | 5-кімн. | 182 m²
1 150 000 PLN
6 319 PLN/m²
будинок на продаж у Wilczkowice | 5-кімн. | 182 m²
Wilczkowice
182 m²5 кім.2331 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
квартира в оренду у Osiek | 2-кімн. | 75 m²
2 500 PLN
33 PLN/m²
квартира в оренду у Osiek | 2-кімн. | 75 m²
Osiek
75 m²2 кім.Поверх 1/1
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Jakuszowa
100 000 PLN
100 PLN/m²
ділянка на продаж у Jakuszowa
Jakuszowa
1000 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Wilkszyn
315 000 PLN
337 PLN/m²
ділянка на продаж у Wilkszyn
Wilkszyn
932 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Radziądz
220 000 PLN
146 PLN/m²
ділянка на продаж у Radziądz
Radziądz
1500 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство
ділянка на продаж у Jeszkowice
150 000 PLN
144 PLN/m²
ділянка на продаж у Jeszkowice
Jeszkowice
1038 m²
Elżbieta Jarmolińska
Elżbieta Jarmolińska
Агентство