ПродажКомерційна нерухомість

комерційна нерухомість на продаж у Kielce | 790 m²

Kielce
2 990 000 PLN
3 785 PLN/m²
Площа
790 m²
Рік побудови
1988
Ринок
Вторинний
Комунікації
Електрика, Вода, Газ, Каналізація, Інтернет
Дата додавання
22.05.2026

Опис

комерційна нерухомість на продаж у Kielce.

Площа становить близько 790 m², ціна становить 2 990 000 PLN, 3 785 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Комерційний формат створює базу для різних сценаріїв використання чи інвестицій.

Локація у Kielce додає пропозиції зрозумілий місцевий контекст.

За ціни 2 990 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Комерційний об’єкт може підходити як для бізнесу, так і для інвестиційного аналізу.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Martyna Grubert

квартира на продаж у Kielce, Ksm | 2-кімн. | 23 m²
310 000 PLN
13 478 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Ksm | 2-кімн. | 23 m²
Kielce · Ksm
23 m²2 кім.Поверх 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Na Stoku | 3-кімн. | 60 m²
464 000 PLN
7 733 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Na Stoku | 3-кімн. | 60 m²
Kielce · Na Stoku
60 m²3 кім.Поверх 2/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Uroczysko | 2-кімн. | 35 m²
489 999 PLN
14 000 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Uroczysko | 2-кімн. | 35 m²
Kielce · Uroczysko
35 m²2 кім.Поверх 2/5
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Czarnów | 2-кімн. | 41 m²
459 999 PLN
11 219 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Czarnów | 2-кімн. | 41 m²
Kielce · Czarnów
41 m²2 кім.Поверх 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Ksm | 2-кімн. | 37,5 m²
340 000 PLN
9 067 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Ksm | 2-кімн. | 37,5 m²
Kielce · Ksm
37.5 m²2 кім.Поверх 4/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Czarnów | 2-кімн. | 26 m²
294 999 PLN
11 346 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Czarnów | 2-кімн. | 26 m²
Kielce · Czarnów
26 m²2 кім.Поверх 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Centrum | 2-кімн. | 45 m²
365 000 PLN
8 111 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Centrum | 2-кімн. | 45 m²
Kielce · Centrum
45 m²2 кім.Поверх 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Ksm | 3-кімн. | 54 m²
695 000 PLN
12 870 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Ksm | 3-кімн. | 54 m²
Kielce · Ksm
54 m²3 кім.Перший поверх
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Sady | 2-кімн. | 50 m²
399 000 PLN
7 980 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Sady | 2-кімн. | 50 m²
Kielce · Sady
50 m²2 кім.Поверх 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Czarnów | 2-кімн. | 29 m²
239 000 PLN
8 241 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Czarnów | 2-кімн. | 29 m²
Kielce · Czarnów
29 m²2 кім.Поверх 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Na Stoku | 3-кімн. | 57 m²
650 000 PLN
11 404 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Na Stoku | 3-кімн. | 57 m²
Kielce · Na Stoku
57 m²3 кім.Перший поверх
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство
квартира на продаж у Kielce, Sady | 1-кімн. | 35 m²
267 000 PLN
7 629 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce, Sady | 1-кімн. | 35 m²
Kielce · Sady
35 m²1 кім.Поверх 6/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Агентство