1 700 PLN
67 PLN/m²
ОрендаКомерційна нерухомість
комерційна нерухомість в оренду у Łódź, Śródmieście | 25,5 m²
Łódź • Śródmieście • al. Tadeusza Kościuszki
1 700 PLN
67 PLN/m²
Площа
25.5 m²
Поверх
Перший поверх
Рік побудови
2005
Площа
25.5 m²
Поверх
Перший поверх
Рік побудови
2005
- Ринок
- Вторинний
- Комунікації
- Електрика, Вода, Газ, Каналізація
- Додаткова інформація
- ПаркінгАсфальтований доїздКондиціонерОпалення
- Дата додавання
- 19.05.2026
Опис
комерційна нерухомість в оренду у Łódź, Śródmieście.
Площа становить близько 25,5 m², ціна становить 1 700 PLN, 67 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
Для комерційного покупця ця пропозиція може розглядатися як робочий актив або інвестиційний об’єкт.
Об’єкт розташований у Łódź, Śródmieście.
Рівень ціни 1 700 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.
Пропозиція може бути цікавою інвесторам або користувачам, які порівнюють комерційні площі.
Технічні деталі
- Поверх: 0 поверх
- Рік будівництва: 2005
Карта
al. Tadeusza Kościuszki, Śródmieście, Łódź
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Agnieszka Rogula
Рієлтор
Bank Nieruchomości • Łódź
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.