7 540 EUR
62 EUR/m²
ОрендаКомерційна нерухомістьПромо
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 121,07 m²
Wrocław
7 540 EUR
62 EUR/m²
Площа
121.1 m²
Поверх
Поверх 5/5
Рік побудови
2023
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 121,07 m²
Площа
121.1 m²
Поверх
Поверх 5/5
Рік побудови
2023
- Призначення приміщення
- Офісне
- Комунальні платежі
- 7540 PLN
- Дата додавання
- 17.03.2026
- Останнє оновлення
- 07.04.2026
Опис
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław.
Площа становить близько 121,07 m², ціна становить 7 540 EURO, 62 EURO/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
Об’єкт можна оцінювати в контексті різних бізнес-сценаріїв, форматів використання та інвестиційних підходів.
Локація у Wrocław додає пропозиції зрозумілий місцевий контекст.
За ціни 7 540 EURO пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.
Для покупців комерційної нерухомості цей об’єкт можна розглядати в різних сценаріях використання.
Ключові характеристики
- Ліфт
- Паркування
Технічні деталі
- Форма власності: Inna
- Поверх: 5/5 поверх
- Рік будівництва: 2023
- Комерційне призначення: Офісне
Карта
Wrocław
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Zuzanna Juszczyk
Рієлтор
WRO Nieruchomości • Wrocław
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.