ОрендаКомерційна нерухомість

комерційна нерухомість в оренду у Ryn | 125 m²

Ryn • Zielona
2 500 PLN
20 PLN/m²
Площа
125 m²
Поверх
Перший поверх
Рік побудови
2024
Дата додавання
21.05.2026

Опис

комерційна нерухомість в оренду у Ryn.

Площа становить близько 125 m², ціна становить 2 500 PLN, 20 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Комерційний формат створює базу для різних сценаріїв використання чи інвестицій.

Локація у Ryn додає пропозиції зрозумілий місцевий контекст.

За ціни 2 500 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Комерційний об’єкт може підходити як для бізнесу, так і для інвестиційного аналізу.

Технічні деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 2024

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Sławomir Wolski

будинок на продаж у Kolonia Rybacka | 5-кімн. | 97 m²
790 000 PLN
8 144 PLN/m²
будинок на продаж у Kolonia Rybacka | 5-кімн. | 97 m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 кім.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Rydzewo | 1 424 m²
214 000 PLN
150 PLN/m²
ділянка на продаж у Rydzewo | 1 424 m²
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
будинок на продаж у Pisz | 8-кімн. | 326,21 m²
649 000 PLN
1 990 PLN/m²
будинок на продаж у Pisz | 8-кімн. | 326,21 m²
Pisz
326.2 m²8 кім.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 41,48 m²
299 000 PLN
7 208 PLN/m²
квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 41,48 m²
Giżycko
41.5 m²2 кім.Поверх 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Grzegorze | 23 528 m²
119 000 PLN
5 PLN/m²
ділянка на продаж у Grzegorze | 23 528 m²
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Rydzewo | 2 316 m²
12 000 000 PLN
5 181 PLN/m²
ділянка на продаж у Rydzewo | 2 316 m²
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Kozin | 1 243 m²
179 000 PLN
144 PLN/m²
ділянка на продаж у Kozin | 1 243 m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Harsz | 20 200 m²
249 000 PLN
12 PLN/m²
ділянка на продаж у Harsz | 20 200 m²
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Harsz | 5 494 m²
290 000 PLN
53 PLN/m²
ділянка на продаж у Harsz | 5 494 m²
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Krzywie | 100 m²
399 000 PLN
3 990 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Krzywie | 100 m²
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Kruklanki | 868 m²
250 000 PLN
288 PLN/m²
ділянка на продаж у Kruklanki | 868 m²
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Pieczarki | 2 270 m²
279 000 PLN
123 PLN/m²
ділянка на продаж у Pieczarki | 2 270 m²
Pieczarki
2270 m²długość: 73, szerokość: 31
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство