ПродажБудинок

будинок на продаж у Krukowo | 5-кімн. | 159 m²

Krukowo
915 000 PLN
5 755 PLN/m²
Площа
159 m²
Площа ділянки
57900 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2006
Дата додавання
21.05.2026

Опис

5-кімн. будинок на продаж у Krukowo.

Площа становить близько 159 m², площа ділянки становить приблизно 57 900 m², ціна становить 915 000 PLN, 5 755 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

За площі близько 159 m² і ділянки приблизно 57 900 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.

Локація у Krukowo дає будинку зрозумілий локальний контекст.

За ціни 915 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від TRADO nieruchomości

будинок на продаж у Skorzęcin | 2-кімн. | 39,7 m²
240 000 PLN
6 045 PLN/m²
будинок на продаж у Skorzęcin | 2-кімн. | 39,7 m²
Skorzęcin
39.7 m²2 кім.106 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
квартира на продаж у Konin, Chorzeń | 2-кімн. | 44,5 m²
340 000 PLN
7 640 PLN/m²
квартира на продаж у Konin, Chorzeń | 2-кімн. | 44,5 m²
Konin · Chorzeń
44.5 m²2 кім.Поверх 1/3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
ділянка на продаж у Korytków | 800 m²
105 000 PLN
131 PLN/m²
ділянка на продаж у Korytków | 800 m²
Korytków
800 m²długość: 38, szerokość: 22
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
ділянка на продаж у Wola Koszucka-Parcele | 4 453 m²
420 000 PLN
94 PLN/m²
ділянка на продаж у Wola Koszucka-Parcele | 4 453 m²
Wola Koszucka-Parcele
4453 m²długość: 55, szerokość: 75
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
ділянка на продаж у Stary Licheń | 5 600 m²
145 000 PLN
26 PLN/m²
ділянка на продаж у Stary Licheń | 5 600 m²
Stary Licheń
5600 m²długość: 287, szerokość: 19.5
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
ділянка на продаж у Osiek Wielki | 944 m²
71 000 PLN
75 PLN/m²
ділянка на продаж у Osiek Wielki | 944 m²
Osiek Wielki
944 m²długość: 27, szerokość: 35
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
квартира на продаж у Konin, Chorzeń | 2-кімн. | 52,6 m²
375 000 PLN
7 129 PLN/m²
квартира на продаж у Konin, Chorzeń | 2-кімн. | 52,6 m²
Konin · Chorzeń
52.6 m²2 кім.Поверх 3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
будинок на продаж у Złotniki Małe-Kolonia | 5-кімн. | 150 m²
1 150 000 PLN
7 667 PLN/m²
Złotniki Małe-Kolonia
150 m²5 кім.10501 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
квартира на продаж у Konin | 2-кімн. | 37,58 m²
229 000 PLN
6 094 PLN/m²
квартира на продаж у Konin | 2-кімн. | 37,58 m²
Konin
37.6 m²2 кім.Перший поверх
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
будинок на продаж у Żdżary | 6-кімн. | 148,4 m²
1 900 000 PLN
12 803 PLN/m²
будинок на продаж у Żdżary | 6-кімн. | 148,4 m²
Żdżary
148.4 m²6 кім.20945 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
будинок на продаж у Lądek | 5-кімн. | 103 m²
450 000 PLN
4 369 PLN/m²
будинок на продаж у Lądek | 5-кімн. | 103 m²
Lądek
103 m²5 кім.400 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство
будинок на продаж у Góraj | 4-кімн. | 140 m²
650 000 PLN
4 643 PLN/m²
будинок на продаж у Góraj | 4-кімн. | 140 m²
Góraj
140 m²4 кім.57200 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Агентство