ОрендаКомерційна нерухомість

комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Centrum | 616 m²

Katowice • Centrum
18 495 PLN
30 PLN/m²
Площа
616 m²
Поверх
Поверх 2
Рік побудови
2022
Piętro
2
Безпека
Zabezpieczenia
Моніторинг / охорона
Додаткова інформація
Дата додавання
18.05.2026

Опис

комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Centrum.

Площа становить близько 616 m², ціна становить 18 495 PLN, 30 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Комерційний формат створює базу для різних сценаріїв використання чи інвестицій.

Об’єкт розташований у Katowice, Centrum.

За ціни 18 495 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Комерційний об’єкт може підходити як для бізнесу, так і для інвестиційного аналізу.

Технічні деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2022

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

Більше оголошень від Leszek Czura

ділянка на продаж у Ossy | 4 338 m²
530 000 PLN
122 PLN/m²
ділянка на продаж у Ossy | 4 338 m²
Ossy
4338 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Katowice, Koszutka | 3 010,24 m²
12 000 000 PLN
3 986 PLN/m²
Katowice · Koszutka
3010.2 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира в оренду у Katowice, Centrum | 2-кімн. | 50,68 m²
2 100 PLN
41 PLN/m²
квартира в оренду у Katowice, Centrum | 2-кімн. | 50,68 m²
Katowice · Centrum
50.7 m²2 кім.Поверх 1/5
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Bytom, Centrum | 400 m²
16 000 PLN
40 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Bytom, Centrum | 400 m²
Bytom · Centrum
400 m²Поверх 1
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Centrum | 130 m²
3 100 PLN
24 PLN/m²
Katowice · Centrum
130 m²Поверх 1
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира на продаж у Katowice, Wełnowiec | 4-кімн. | 84,15 m²
816 255 PLN
9 700 PLN/m²
Katowice · Wełnowiec
84.2 m²4 кім.Поверх 5/6
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Sosnowiec, Sielec | 1 324 m²
23 832 PLN
18 PLN/m²
Sosnowiec · Sielec
1324 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира в оренду у Chorzów | 2-кімн. | 54 m²
1 799 PLN
33 PLN/m²
квартира в оренду у Chorzów | 2-кімн. | 54 m²
Chorzów
54 m²2 кім.Перший поверх
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира на продаж у Katowice, Wełnowiec | 3-кімн. | 67,62 m²
676 200 PLN
10 000 PLN/m²
Katowice · Wełnowiec
67.6 m²3 кім.Поверх 3/6
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Śródmieście | 280 m²
12 600 PLN
45 PLN/m²
Katowice · Śródmieście
280 m²Поверх 1
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Centrum | 70,69 m²
5 655 PLN
80 PLN/m²
Katowice · Centrum
70.7 m²Поверх 1
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Katowice, Dąbrówka Mała | 570 m²
2 990 000 PLN
5 246 PLN/m²
Katowice · Dąbrówka Mała
570 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство