235 000 PLN
10 217 PLN/m²
ПродажКвартира
квартира на продаж у Kielce, Centrum | 1-кімн. | 23 m²
Kielce • Centrum • al. Legionów
235 000 PLN
10 217 PLN/m²
Площа
23 m²
Кімнати
1
Поверх
Поверх 2/7
Рік побудови
1985
квартира на продаж у Kielce, Centrum | 1-кімн. | 23 m²
Площа
23 m²
Кімнати
1
Поверх
Поверх 2/7
Рік побудови
1985
- Ринок
- Вторинний
- Опалення
- Міське опалення
- Адміністративна плата
- 250
- Дата додавання
- 22.05.2026
Опис
1-кімн. квартира на продаж у Kielce, Centrum.
Площа становить близько 23 m², ціна становить 235 000 PLN, 10 217 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
За площі 23 m² і 1 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.
Об’єкт розташований у Kielce, Centrum, у добре впізнаваній частині міста.
За ціни 235 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.
Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Kielce, Centrum.
Технічні деталі
- Поверх: 2/7 поверх
- Рік будівництва: 1985
Карта
al. Legionów, Centrum, Kielce
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Martyna Grubert
Рієлтор
igloo nieruchomosci • Kielce
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.