ПродажБудинок

будинок на продаж у Kolonia Pozezdrze | 9-кімн. | 500 m²

Kolonia Pozezdrze
2 500 000 PLN
5 000 PLN/m²
Площа
500 m²
Площа ділянки
7738 m²
Кімнати
9
Рік побудови
2012
Дата додавання
21.05.2026

Опис

9-кімн. будинок на продаж у Kolonia Pozezdrze.

Площа становить близько 500 m², площа ділянки становить приблизно 7 738 m², ціна становить 2 500 000 PLN, 5 000 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 500 m² житлової площі та ділянки близько 7 738 m² створює практичну житлову структуру.

Локація у Kolonia Pozezdrze дає будинку зрозумілий локальний контекст.

За ціни 2 500 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Карта

Відповідальний за оголошення
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Рієлтор
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Kolonia Pozezdrze
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Sławomir Wolski

будинок на продаж у Kolonia Rybacka | 5-кімн. | 97 m²
790 000 PLN
8 144 PLN/m²
будинок на продаж у Kolonia Rybacka | 5-кімн. | 97 m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 кім.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Rydzewo | 1 424 m²
214 000 PLN
150 PLN/m²
ділянка на продаж у Rydzewo | 1 424 m²
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
будинок на продаж у Pisz | 8-кімн. | 326,21 m²
649 000 PLN
1 990 PLN/m²
будинок на продаж у Pisz | 8-кімн. | 326,21 m²
Pisz
326.2 m²8 кім.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Ryn | 125 m²
2 500 PLN
20 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Ryn | 125 m²
Ryn
125 m²Поверх 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 41,48 m²
299 000 PLN
7 208 PLN/m²
квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 41,48 m²
Giżycko
41.5 m²2 кім.Поверх 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Grzegorze | 23 528 m²
119 000 PLN
5 PLN/m²
ділянка на продаж у Grzegorze | 23 528 m²
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Rydzewo | 2 316 m²
12 000 000 PLN
5 181 PLN/m²
ділянка на продаж у Rydzewo | 2 316 m²
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Kozin | 1 243 m²
179 000 PLN
144 PLN/m²
ділянка на продаж у Kozin | 1 243 m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Harsz | 20 200 m²
249 000 PLN
12 PLN/m²
ділянка на продаж у Harsz | 20 200 m²
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Harsz | 5 494 m²
290 000 PLN
53 PLN/m²
ділянка на продаж у Harsz | 5 494 m²
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Krzywie | 100 m²
399 000 PLN
3 990 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Krzywie | 100 m²
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство
ділянка на продаж у Kruklanki | 868 m²
250 000 PLN
288 PLN/m²
ділянка на продаж у Kruklanki | 868 m²
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Агентство