ПродажБудинокПромо

будинок на продаж у Łęg | 5-кімн. | 137,78 m²

Łęg
899 000 PLN
6 524 PLN/m²
Площа
137.8 m²
Площа ділянки
300 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2026
Кількість ванних кімнат
1
Кількість туалетів
1
Будівля та матеріали
Тип будинку
Окремий будинок
Додаткова інформація
Дата додавання
14.03.2026
Останнє оновлення
18.03.2026

Опис

5-кімн. будинок на продаж у Łęg.

Площа становить близько 137,78 m², площа ділянки становить приблизно 300 m², ціна становить 899 000 PLN, 6 524 PLN/m² і об’єкт пропонується на первинному ринку.

Будинок поєднує приблизно 137,78 m² внутрішнього простору з ділянкою близько 300 m².

Будинок розташований у Łęg.

Рівень ціни 899 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Технічні деталі

  • Тип будинку: Окремий будинок
  • Рік будівництва: 2026

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Szymon Czeczko

ділянка на продаж у Wałbrzych
19 500 000 PLN
468 PLN/m²
ділянка на продаж у Wałbrzych
Wałbrzych
41600 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
ділянка на продаж у Opole
3 500 000 PLN
95 PLN/m²
ділянка на продаж у Opole
Opole
36500 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
ділянка на продаж у Pietrzykowice
420 000 PLN
537 PLN/m²
ділянка на продаж у Pietrzykowice
Pietrzykowice
800 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 10-кімн. | 360 m²
3 300 000 PLN
9 166 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 10-кімн. | 360 m²
Wrocław
360 m²10 кім.Поверх 1/5
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Bystrzyca | 5-кімн. | 143,4 m²
1 269 000 PLN
8 849 PLN/m²
будинок на продаж у Bystrzyca | 5-кімн. | 143,4 m²
Bystrzyca
143.4 m²5 кім.760 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Nadolice Małe | 4-кімн. | 107,03 m²
820 000 PLN
7 661 PLN/m²
будинок на продаж у Nadolice Małe | 4-кімн. | 107,03 m²
Nadolice Małe
107.0 m²4 кім.246 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Jelcz-Laskowice | 5-кімн. | 115 m²
720 000 PLN
6 260 PLN/m²
будинок на продаж у Jelcz-Laskowice | 5-кімн. | 115 m²
Jelcz-Laskowice
115 m²5 кім.200 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Jelcz-Laskowice | 2 300 m²
5 199 999 PLN
2 260 PLN/m²
Jelcz-Laskowice
2300 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 51 m²
637 000 PLN
12 490 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 51 m²
Wrocław
51 m²3 кім.Поверх 3/6
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
квартира на продаж у Wilczyce | 3-кімн. | 62,2 m²
584 680 PLN
9 400 PLN/m²
квартира на продаж у Wilczyce | 3-кімн. | 62,2 m²
Wilczyce
62.2 m²3 кім.Поверх 1/1
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Iwiny | 4-кімн. | 153,66 m²
1 149 000 PLN
7 477 PLN/m²
будинок на продаж у Iwiny | 4-кімн. | 153,66 m²
Iwiny
153.7 m²4 кім.187.8 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Miłoszyce | 4-кімн. | 126,89 m²
769 000 PLN
6 060 PLN/m²
будинок на продаж у Miłoszyce | 4-кімн. | 126,89 m²
Miłoszyce
126.9 m²4 кім.293.4 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство