5 150 PLN
50 PLN/m²
ОрендаКомерційна нерухомістьПромо
комерційна нерухомість в оренду у Zacharzyce | 103,9 m²
Zacharzyce
5 150 PLN
50 PLN/m²
Площа
103.9 m²
Поверх
Перший поверх
комерційна нерухомість в оренду у Zacharzyce | 103,9 m²
Площа
103.9 m²
Поверх
Перший поверх
- Призначення приміщення
- Handlowo-Usługowy
- Комунальні платежі
- 5150 PLN
- Дата додавання
- 22.11.2025
- Останнє оновлення
- 07.04.2026
Опис
комерційна нерухомість в оренду у Zacharzyce.
Площа становить близько 103,9 m², ціна становить 5 150 PLN, 50 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
Для комерційного покупця ця пропозиція може розглядатися як робочий актив або інвестиційний об’єкт.
Розташування у Zacharzyce вписує пропозицію в конкретне локальне середовище.
Рівень ціни 5 150 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.
Пропозиція може бути цікавою інвесторам або користувачам, які порівнюють комерційні площі.
Технічні деталі
- Поверх: 0 поверх
- Комерційне призначення: Handlowo-Usługowy
Карта
Zacharzyce
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Roksana Marczak-Puślecka
Рієлтор
WRO Nieruchomości • Zacharzyce
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.