790 000 PLN
15 192 PLN/m²
ПродажБудинок
будинок на продаж у Brzóze Małe | 3-кімн. | 52 m²
Brzóze Małe
790 000 PLN
15 192 PLN/m²
Площа
52 m²
Площа ділянки
2026 m²
Кімнати
3
Рік побудови
2018
будинок на продаж у Brzóze Małe | 3-кімн. | 52 m²
Площа
52 m²
Площа ділянки
2026 m²
Кімнати
3
Рік побудови
2018
- Дата додавання
- 22.05.2026
Опис
3-кімн. будинок на продаж у Brzóze Małe.
Площа становить близько 52 m², площа ділянки становить приблизно 2 026 m², ціна становить 790 000 PLN, 15 192 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
За площі близько 52 m² і ділянки приблизно 2 026 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.
Локація у Brzóze Małe дає будинку зрозумілий локальний контекст.
Рівень ціни 790 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.
Для покупців сімейної нерухомості цей будинок може бути практичним варіантом.
Карта
Brzóze Małe
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Joanna Boniatowska
Рієлтор
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Brzóze Małe
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.