550 000 PLN
4 741 PLN/m²
ПродажБудинок
будинок на продаж у Rupin | 2-кімн. | 116 m²
Rupin
550 000 PLN
4 741 PLN/m²
Площа
116 m²
Площа ділянки
29863 m²
Кімнати
2
Рік побудови
2000
будинок на продаж у Rupin | 2-кімн. | 116 m²
Площа
116 m²
Площа ділянки
29863 m²
Кімнати
2
Рік побудови
2000
- Дата додавання
- 21.05.2026
Опис
2-кімн. будинок на продаж у Rupin.
Площа становить близько 116 m², площа ділянки становить приблизно 29 863 m², ціна становить 550 000 PLN, 4 741 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
За площі близько 116 m² і ділянки приблизно 29 863 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.
Будинок розташований у Rupin.
За ціни 550 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.
Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.
Карта
Відповідальний за оголошення

Joanna Boniatowska
Рієлтор
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Rupin
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.