ПродажБудинок

будинок на продаж у Stare Kupiski | 4-кімн. | 104,31 m²

Stare Kupiski • Topolowa
670 000 PLN
6 423 PLN/m²
Площа
104.3 m²
Площа ділянки
300 m²
Кімнати
4
Рік побудови
2025
Дата додавання
21.05.2026

Опис

4-кімн. будинок на продаж у Stare Kupiski.

Площа становить близько 104,31 m², площа ділянки становить приблизно 300 m², ціна становить 670 000 PLN, 6 423 PLN/m² і об’єкт пропонується на первинному ринку.

За площі близько 104,31 m² і ділянки приблизно 300 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.

Об’єкт розташований у Stare Kupiski, у чітко визначеній житловій зоні.

За ціни 670 000 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Об’єкт може бути доречним для тих, хто шукає житловий формат у чітко визначеній локації.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Eldor-Bud Deweloper

комерційна нерухомість на продаж у Łomża | 191,71 m²
1 687 048 PLN
8 800 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Łomża | 191,71 m²
Łomża
191.7 m²Поверх 1
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Łomża | 191,71 m²
1 687 048 PLN
8 800 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Łomża | 191,71 m²
Łomża
191.7 m²Поверх 1
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 4-кімн. | 119,15 m²
1 048 520 PLN
8 800 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 4-кімн. | 119,15 m²
Łomża
119.2 m²4 кім.Поверх 6/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 73,45 m²
614 482 PLN
8 366 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 73,45 m²
Łomża
73.5 m²3 кім.Поверх 1/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 2-кімн. | 45,66 m²
416 327 PLN
9 118 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 2-кімн. | 45,66 m²
Łomża
45.7 m²2 кім.Поверх 1/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 57,14 m²
499 517 PLN
8 742 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 57,14 m²
Łomża
57.1 m²3 кім.Поверх 5/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 53,39 m²
481 791 PLN
9 024 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 53,39 m²
Łomża
53.4 m²3 кім.Перший поверх
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 63,59 m²
543 948 PLN
8 554 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 3-кімн. | 63,59 m²
Łomża
63.6 m²3 кім.Поверх 2/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 2-кімн. | 41,19 m²
399 543 PLN
9 700 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 2-кімн. | 41,19 m²
Łomża
41.2 m²2 кім.Поверх 5/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
квартира на продаж у Łomża | 2-кімн. | 35,84 m²
353 024 PLN
9 850 PLN/m²
квартира на продаж у Łomża | 2-кімн. | 35,84 m²
Łomża
35.8 m²2 кім.Поверх 2/6
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
будинок на продаж у Łomża | 6-кімн. | 122,61 m²
660 000 PLN
5 383 PLN/m²
будинок на продаж у Łomża | 6-кімн. | 122,61 m²
Łomża
122.6 m²6 кім.387 m²
Eldor-Bud Deweloper
Агентство
будинок на продаж у Łomża | 4-кімн. | 111,45 m²
600 000 PLN
5 384 PLN/m²
будинок на продаж у Łomża | 4-кімн. | 111,45 m²
Łomża
111.5 m²4 кім.357 m²
Eldor-Bud Deweloper
Агентство