ПродажБудинок

будинок на продаж у Sulejówek | 5-кімн. | 145 m²

Sulejówek • Hetmana Ludwika Paca
1 490 000 PLN
10 276 PLN/m²
Площа
145 m²
Площа ділянки
563 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2012
Ринок
Первинний
Комунікації
Електрика, Вода, Газ, Телефон, Каналізація
Дата додавання
21.05.2026

Опис

5-кімн. будинок на продаж у Sulejówek.

Площа становить близько 145 m², площа ділянки становить приблизно 563 m², ціна становить 1 490 000 PLN, 10 276 PLN/m² і об’єкт пропонується на первинному ринку.

Поєднання 145 m² житлової площі та ділянки близько 563 m² створює практичну житлову структуру.

Об’єкт розташований у Sulejówek, у чітко визначеній житловій зоні.

За ціни 1 490 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Rafał Tęcza

квартира в оренду у Warszawa, Wola | 3-кімн. | 50 m²
3 100 PLN
62 PLN/m²
квартира в оренду у Warszawa, Wola | 3-кімн. | 50 m²
Warszawa · Wola
50 m²3 кім.Поверх 1/7
Rafał Tęcza
Агентство
квартира в оренду у Warszawa, Ursynów | 3-кімн. | 60 m²
3 450 PLN
58 PLN/m²
квартира в оренду у Warszawa, Ursynów | 3-кімн. | 60 m²
Warszawa · Ursynów
60 m²3 кім.Поверх 2/5
Rafał Tęcza
Агентство
квартира на продаж у Ożarów Mazowiecki | 3-кімн. | 66,24 m²
688 896 PLN
10 400 PLN/m²
квартира на продаж у Ożarów Mazowiecki | 3-кімн. | 66,24 m²
Ożarów Mazowiecki
66.2 m²3 кім.Поверх 1/3
Rafał Tęcza
Агентство
квартира на продаж у Warszawa, Białołęka | 4-кімн. | 74,21 m²
966 000 PLN
13 017 PLN/m²
Warszawa · Białołęka
74.2 m²4 кім.Поверх 4/4
Rafał Tęcza
Агентство
квартира на продаж у Warszawa, Białołęka | 3-кімн. | 52,7 m²
739 666 PLN
14 035 PLN/m²
Warszawa · Białołęka
52.7 m²3 кім.Поверх 2/5
Rafał Tęcza
Агентство
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 3-кімн. | 65,5 m²
1 066 342 PLN
16 280 PLN/m²
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 3-кімн. | 65,5 m²
Warszawa · Mokotów
65.5 m²3 кім.Поверх 3/7
Rafał Tęcza
Агентство
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 3-кімн. | 63,79 m²
1 103 567 PLN
17 300 PLN/m²
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 3-кімн. | 63,79 m²
Warszawa · Mokotów
63.8 m²3 кім.Поверх 2/7
Rafał Tęcza
Агентство
квартира в оренду у Warszawa, Bielany | 2-кімн. | 35 m²
2 900 PLN
83 PLN/m²
квартира в оренду у Warszawa, Bielany | 2-кімн. | 35 m²
Warszawa · Bielany
35 m²2 кім.Поверх 8/10
Rafał Tęcza
Агентство
квартира в оренду у Warszawa, Włochy | 2-кімн. | 50 m²
2 800 PLN
56 PLN/m²
квартира в оренду у Warszawa, Włochy | 2-кімн. | 50 m²
Warszawa · Włochy
50 m²2 кім.Поверх 1/3
Rafał Tęcza
Агентство
квартира в оренду у Warszawa, Ursynów | 3-кімн. | 50 m²
2 800 PLN
56 PLN/m²
квартира в оренду у Warszawa, Ursynów | 3-кімн. | 50 m²
Warszawa · Ursynów
50 m²3 кім.Поверх 7/10
Rafał Tęcza
Агентство
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 3-кімн. | 59,81 m²
858 000 PLN
14 345 PLN/m²
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 3-кімн. | 59,81 m²
Warszawa · Mokotów
59.8 m²3 кім.Поверх 2/5
Rafał Tęcza
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Sulejówek | 35 m²
1 450 PLN
41 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Sulejówek | 35 m²
Sulejówek
35 m²Поверх 1
Rafał Tęcza
Агентство