ОрендаКвартира

квартира в оренду у Wrocław | 3-кімн. | 60 m²

Wrocław • Popowicka
3 000 PLN
50 PLN/m²
Площа
60 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 7
Дата додавання
19.05.2026

Опис

3-кімн. квартира в оренду у Wrocław.

Площа становить близько 60 m², ціна становить 3 000 PLN, 50 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 60 m² і 3 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Квартира розташована у Wrocław.

Рівень ціни 3 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

3 500 PLN
65 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław, Partynice | 3-кімн. | 54 m²
Wrocław · Partynice
54 m²3 кім.Поверх 3
Anna Ołdak
Anna Ołdak
Агентство
квартира в оренду у Wrocław, Jagodno | 3-кімн. | 50,33 m²
2 900 PLN
58 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław, Jagodno | 3-кімн. | 50,33 m²
Wrocław · Jagodno
50.3 m²3 кім.Поверх 3/3
Piotr Jaskółka
Piotr Jaskółka
Агентство
квартира в оренду у Wrocław | 3-кімн. | 57 m²
3 700 PLN
65 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 3-кімн. | 57 m²
Wrocław
57 m²3 кім.
Patrycja Jaśkaczek
Patrycja Jaśkaczek
Агентство
3 700 PLN
57 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 64,7 m²
Wrocław
64.7 m²2 кім.Поверх 1/4
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
квартира в оренду у Wrocław, Leśnica | 3-кімн. | 64 m²
3 100 PLN
48 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław, Leśnica | 3-кімн. | 64 m²
Wrocław · Leśnica
64 m²3 кім.Поверх 2/4
Rafał Rybacki
Rafał Rybacki
Агентство
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 51 m²
2 900 PLN
57 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 51 m²
Wrocław
51 m²2 кім.Перший поверх
Robert Cybulski
Robert Cybulski
Агентство
квартира в оренду у Wrocław, Stare Miasto | 3-кімн. | 48 m²
2 500 PLN
52 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław, Stare Miasto | 3-кімн. | 48 m²
Wrocław · Stare Miasto
48 m²3 кім.Поверх 1/4
Klaudia Laskowska
Klaudia Laskowska
Агентство
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 62 m²
2 700 PLN
44 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 62 m²
Wrocław
62 m²2 кім.Поверх 3/3
Julia Bartczak
Julia Bartczak
Агентство
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 53 m²
3 000 PLN
57 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 53 m²
Wrocław
53 m²2 кім.Поверх 1/6
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
квартира в оренду у Wrocław, Krzyki, Jagodno | 3-кімн. | 61 m²
3 000 PLN
49 PLN/m²
Wrocław · Jagodno · ul. Krzysztofa Komedy
61 m²3 кім.Поверх 3/4
Wiktoria Karpeta
Wiktoria Karpeta
Агентство
квартира в оренду у Wrocław, Stare Miasto, Ołbin | 2-кімн. | 50 m²
2 990 PLN
59 PLN/m²
Wrocław · Ołbin · ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
50 m²2 кім.Поверх 5/6
Agnieszka Leszczyńska - Zawieja
Agnieszka Leszczyńska - Zawieja
Відгук про агента 5.0 (2)
Агентство

Більше оголошень від Katarzyna Dzieciątkowska