640 000 PLN
11 228 PLN/m²
ПродажКвартираПромо
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 57 m²
Wrocław • Legnicka
640 000 PLN
11 228 PLN/m²
Площа
57 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 2/4
Рік побудови
1980
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 57 m²
Площа
57 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 2/4
Рік побудови
1980
- Опалення
- Центральне
- Комунальні платежі
- 630 PLN
- Кількість ванних кімнат
- 1
- Кількість туалетів
- 1
- Дата додавання
- 10.05.2026
- Останнє оновлення
- 11.05.2026
Опис
3-кімн. квартира на продаж у Wrocław.
Площа становить близько 57 m², ціна становить 640 000 PLN, 11 228 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
За площі 57 m² і 3 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.
Локація у Wrocław вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.
За ціни 640 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.
Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.
Технічні деталі
- Опалення: Центральне
- Форма власності: Spółdzielcze Własnościowe
- Кухня: Окрема кухня
- Меблювання: Так
- Поверх: 2/4 поверх
- Рік будівництва: 1980
Legnicka, Wrocław
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Arkadiusz Buzek
Рієлтор
WRO Nieruchomości • Wrocław
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.