ПродажКвартира

квартира на продаж у Katowice, Koszutka | 3-кімн. | 59,48 m²

Katowice • Koszutka • Słoneczna
577 393 PLN
9 707 PLN/m²
Площа
59.5 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 1/4
Рік побудови
2023
Дата додавання
18.05.2026

Опис

3-кімн. квартира на продаж у Katowice, Koszutka.

Площа становить близько 59,48 m², ціна становить 577 393 PLN, 9 707 PLN/m² і об’єкт пропонується на первинному ринку.

За площі 59,48 m² і 3 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.

Локація у Katowice, Koszutka вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.

За ціни 577 393 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Поверх: 1/4 поверх
  • Рік будівництва: 2023

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Leszek Czura

комерційна нерухомість на продаж у Częstochowa | 5 380 m²
15 900 000 PLN
2 955 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Częstochowa | 5 380 m²
Częstochowa
5380 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
будинок на продаж у Katowice, Ochojec | 4-кімн. | 170 m²
1 490 000 PLN
8 765 PLN/m²
будинок на продаж у Katowice, Ochojec | 4-кімн. | 170 m²
Katowice · Ochojec
170 m²4 кім.458 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
будинок на продаж у Katowice, Ochojec | 8-кімн. | 224,1 m²
2 150 000 PLN
9 594 PLN/m²
будинок на продаж у Katowice, Ochojec | 8-кімн. | 224,1 m²
Katowice · Ochojec
224.1 m²8 кім.594 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Centrum | 616 m²
18 495 PLN
30 PLN/m²
Katowice · Centrum
616 m²Поверх 2
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
ділянка на продаж у Ossy | 4 338 m²
530 000 PLN
122 PLN/m²
ділянка на продаж у Ossy | 4 338 m²
Ossy
4338 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Katowice, Koszutka | 3 010,24 m²
12 000 000 PLN
3 986 PLN/m²
Katowice · Koszutka
3010.2 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира в оренду у Katowice, Centrum | 2-кімн. | 50,68 m²
2 100 PLN
41 PLN/m²
квартира в оренду у Katowice, Centrum | 2-кімн. | 50,68 m²
Katowice · Centrum
50.7 m²2 кім.Поверх 1/5
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Bytom, Centrum | 400 m²
16 000 PLN
40 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Bytom, Centrum | 400 m²
Bytom · Centrum
400 m²Поверх 1
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Centrum | 130 m²
3 100 PLN
24 PLN/m²
Katowice · Centrum
130 m²Поверх 1
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира на продаж у Katowice, Wełnowiec | 4-кімн. | 84,15 m²
816 255 PLN
9 700 PLN/m²
Katowice · Wełnowiec
84.2 m²4 кім.Поверх 5/6
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Sosnowiec, Sielec | 1 324 m²
23 832 PLN
18 PLN/m²
Sosnowiec · Sielec
1324 m²
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство
квартира в оренду у Chorzów | 2-кімн. | 54 m²
1 799 PLN
33 PLN/m²
квартира в оренду у Chorzów | 2-кімн. | 54 m²
Chorzów
54 m²2 кім.Перший поверх
Leszek Czura
Leszek Czura
Агентство