ПродажКвартира

квартира на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 62,22 m²

Ostrołęka • Powstańców
385 000 PLN
6 188 PLN/m²
Площа
62.2 m²
Кімнати
4
Поверх
Поверх 1/4
Рік побудови
1980
Ринок
Вторинний
Опалення
Міське опалення
Адміністративна плата
700
Дата додавання
21.05.2026

Опис

4-кімн. квартира на продаж у Ostrołęka.

Площа становить близько 62,22 m², ціна становить 385 000 PLN, 6 188 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 62,22 m² і 4 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Об’єкт розташований у Ostrołęka, у добре впізнаваній частині міста.

Рівень ціни 385 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Ostrołęka.

Технічні деталі

  • Поверх: 1/4 поверх
  • Рік будівництва: 1980

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Monika Kolczyńska

квартира на продаж у Ostrołęka | 1-кімн. | 34,72 m²
285 000 PLN
8 209 PLN/m²
квартира на продаж у Ostrołęka | 1-кімн. | 34,72 m²
Ostrołęka
34.7 m²1 кім.Перший поверх
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
квартира на продаж у Ostrołęka | 1-кімн. | 28,6 m²
235 000 PLN
8 217 PLN/m²
квартира на продаж у Ostrołęka | 1-кімн. | 28,6 m²
Ostrołęka
28.6 m²1 кім.Поверх 3/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
квартира на продаж у Ostrołęka | 3-кімн. | 47,98 m²
355 000 PLN
7 399 PLN/m²
квартира на продаж у Ostrołęka | 3-кімн. | 47,98 m²
Ostrołęka
48.0 m²3 кім.Поверх 1/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
квартира на продаж у Ostrołęka | 2-кімн. | 39,72 m²
265 000 PLN
6 672 PLN/m²
квартира на продаж у Ostrołęka | 2-кімн. | 39,72 m²
Ostrołęka
39.7 m²2 кім.Перший поверх
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Białobiel | 5-кімн. | 95 m²
580 000 PLN
6 105 PLN/m²
будинок на продаж у Białobiel | 5-кімн. | 95 m²
Białobiel
95 m²5 кім.1055 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 91,55 m²
485 000 PLN
5 298 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 91,55 m²
Ostrołęka
91.5 m²4 кім.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 110,88 m²
588 000 PLN
5 303 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 110,88 m²
Ostrołęka
110.9 m²4 кім.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 3-кімн. | 61,9 m²
390 000 PLN
6 300 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 3-кімн. | 61,9 m²
Ostrołęka
61.9 m²3 кім.55 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 124,34 m²
647 000 PLN
5 203 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 124,34 m²
Ostrołęka
124.3 m²4 кім.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 5-кімн. | 150,28 m²
746 000 PLN
4 964 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 5-кімн. | 150,28 m²
Ostrołęka
150.3 m²5 кім.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Durlasy | 2-кімн. | 126 m²
340 000 PLN
2 698 PLN/m²
будинок на продаж у Durlasy | 2-кімн. | 126 m²
Durlasy
126 m²2 кім.13 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 94,04 m²
620 000 PLN
6 593 PLN/m²
будинок на продаж у Ostrołęka | 4-кімн. | 94,04 m²
Ostrołęka
94.0 m²4 кім.946 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Агентство