ПродажКвартира

квартира на продаж у Sandomierz | 2-кімн. | 47,51 m²

Sandomierz • Baczyńskiego
380 000 PLN
7 998 PLN/m²
Площа
47.5 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 2/3
Рік побудови
2012
Ринок
Вторинний
Опалення
Міське опалення
Адміністративна плата
670
Дата додавання
22.05.2026

Опис

2-кімн. квартира на продаж у Sandomierz.

Площа становить близько 47,51 m², ціна становить 380 000 PLN, 7 998 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 47,51 m² і 2 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Об’єкт розташований у Sandomierz, у добре впізнаваній частині міста.

Рівень ціни 380 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Поверх: 2/3 поверх
  • Рік будівництва: 2012

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Marcin Grodzki

квартира в оренду у Kielce | 3-кімн. | 85 m²
2 700 PLN
32 PLN/m²
квартира в оренду у Kielce | 3-кімн. | 85 m²
Kielce
85 m²3 кім.Перший поверх
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
ділянка на продаж у Kielce | 300 m²
36 000 PLN
120 PLN/m²
ділянка на продаж у Kielce | 300 m²
Kielce
300 m²długość: bd, szerokość: bd
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира в оренду у Kielce | 2-кімн. | 43 m²
1 300 PLN
30 PLN/m²
квартира в оренду у Kielce | 2-кімн. | 43 m²
Kielce
43 m²2 кім.Поверх 4/10
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 41,1 m²
385 000 PLN
9 367 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 41,1 m²
Kielce
41.1 m²2 кім.Поверх 4/4
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
566 000 PLN
149 PLN/m²
ділянка на продаж у Mąchocice-Scholasteria | 3 800 m²
Mąchocice-Scholasteria
3800 m²długość: bd, szerokość: bd
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
будинок на продаж у Domaszowice | 3-кімн. | 110,78 m²
599 000 PLN
5 407 PLN/m²
будинок на продаж у Domaszowice | 3-кімн. | 110,78 m²
Domaszowice
110.8 m²3 кім.1011 m²
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 3-кімн. | 66,4 m²
490 000 PLN
7 380 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 3-кімн. | 66,4 m²
Kielce
66.4 m²3 кім.Поверх 4/4
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 37 m²
279 000 PLN
7 541 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 37 m²
Kielce
37 m²1 кім.Поверх 2/3
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 18 m²
158 000 PLN
8 778 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 18 m²
Kielce
18 m²1 кім.Поверх 2/10
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 26 m²
216 000 PLN
8 308 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 26 m²
Kielce
26 m²1 кім.Поверх 4/4
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 4-кімн. | 55 m²
469 000 PLN
8 527 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 4-кімн. | 55 m²
Kielce
55 m²4 кім.Перший поверх
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 48 m²
359 000 PLN
7 479 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 48 m²
Kielce
48 m²2 кім.Поверх 5/10
Marcin Grodzki
Marcin Grodzki
Агентство