2 000 000 PLN
6 024 PLN/m²
ПродажБудинок
будинок на продаж у Warszawa, Wawer | 7-кімн. | 332 m²
Warszawa • Wawer • Stanisława Miłkowskiego
2 000 000 PLN
6 024 PLN/m²
Площа
332 m²
Площа ділянки
283 m²
Кімнати
7
Рік побудови
1994
будинок на продаж у Warszawa, Wawer | 7-кімн. | 332 m²
Площа
332 m²
Площа ділянки
283 m²
Кімнати
7
Рік побудови
1994
- Дата додавання
- 14.05.2026
Опис
7-кімн. будинок на продаж у Warszawa, Wawer.
Площа становить близько 332 m², площа ділянки становить приблизно 283 m², ціна становить 2 000 000 PLN, 6 024 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
Будинок поєднує приблизно 332 m² внутрішнього простору з ділянкою близько 283 m².
Локація у Warszawa, Wawer дає будинку зрозумілий локальний контекст.
Рівень ціни 2 000 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.
Для покупців сімейної нерухомості цей будинок може бути практичним варіантом.
Карта
Stanisława Miłkowskiego, Wawer, Warszawa
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Krystyna Heliczak
Рієлтор
White Lion Investments • Warszawa
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.