ПродажКомерційна нерухомістьПромо

комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 139 m²

Wrocław
950 000 PLN
6 834 PLN/m²
Площа
139 m²
Поверх
Перший поверх
Рік побудови
1940
Дата додавання
15.11.2024
Останнє оновлення
07.04.2026

Опис

комерційна нерухомість на продаж у Wrocław.

Площа становить близько 139 m², ціна становить 950 000 PLN, 6 834 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Об’єкт можна оцінювати в контексті різних бізнес-сценаріїв, форматів використання та інвестиційних підходів.

Розташування у Wrocław вписує пропозицію в конкретне локальне середовище.

Рівень ціни 950 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Пропозиція може бути цікавою інвесторам або користувачам, які порівнюють комерційні площі.

Технічні деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 1940
  • Комерційне призначення: Handlowo-Usługowy

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Zuzanna Juszczyk

комерційна нерухомість на продаж у Szymanów | 2 910 m²
9 500 000 PLN
0 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Szymanów | 2 910 m²
Szymanów
2910 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Branice
99 000 PLN
33 PLN/m²
ділянка на продаж у Branice
Branice
2928 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Polakowice
230 000 PLN
209 PLN/m²
ділянка на продаж у Polakowice
Polakowice
1100 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 59 m²
849 000 PLN
14 389 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 59 m²
Wrocław
59 m²Перший поверх
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Chruszczobród
980 000 PLN
58 PLN/m²
ділянка на продаж у Chruszczobród
Chruszczobród
16612 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Kędzierzyn-Koźle | 1 200 m²
4 899 990 PLN
4 083 PLN/m²
Kędzierzyn-Koźle
1200 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 1 987 m²
27 051 PLN
14 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 1 987 m²
Wrocław
1987 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
790 000 PLN
86 PLN/m²
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
9232 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 42,3 m²
2 115 PLN
50 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 42,3 m²
Wrocław
42.3 m²Поверх 3
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
299 999 PLN
392 PLN/m²
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
765 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 333,4 m²
2 499 000 PLN
7 495 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 333,4 m²
Wrocław
333.4 m²Поверх 4/5
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Chrząstowice
699 999 PLN
174 PLN/m²
ділянка на продаж у Chrząstowice
Chrząstowice
4016 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство