ПродажКвартира

квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn | 3-кімн. | 46,8 m²

Wrocław • Fabryczna • Grabiszyn • ul. Inżynierska
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Площа
46.8 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 7/10
Рік побудови
1969
Комунальні платежі
200.00 PLN
Стан оздоблення
Добрий
Ринок
Вторинний ринок
Форма власності
Кооперативне право власності на приміщення
Кухня
Замикається з вікном
Меблювання
Так
Лоджія
Підвал
Кількість спалень
2
Кількість ванних кімнат
1
Будівля та матеріали
Тип вікон
ПВХ
Додаткова інформація
Дата додавання
11.04.2026
Останнє оновлення
14.05.2026

Опис

3-кімн. квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn.

Площа становить близько 46,8 m², ціна становить 524 000 2, 11 196 2/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 46,8 m² та 3 кімнат формує збалансований житловий формат.

Квартира розташована у Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn.

За ціни 524 000 2 об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.

Технічні деталі

  • Форма власності: Кооперативне право власності на приміщення
  • Кухня: Замикається з вікном
  • Меблювання: Так
  • Поверх: 7/10 поверх
  • Рік будівництва: 1969

Карта

ul. Inżynierska, Fabryczna, Grabiszyn, Wrocław
Відкрити в Google Maps
Відповідальний за оголошення
Sylwester Szymczak
Рієлтор
Alventi • Wrocław
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Sylwester Szymczak

квартира на продаж у Wrocław, Krzyki, Brochów | 3-кімн. | 59 m²
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 кім.Поверх 1/2
Sylwester Szymczak
Агентство
ділянка на продаж у Siechnice, Prawocin | 2 168 m²
975 600 PLN
450 PLN/m²
ділянка на продаж у Siechnice, Prawocin | 2 168 m²
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Агентство
будинок на продаж у Wiązów | 4-кімн. | 130 m²
239 000 PLN
1 838 PLN/m²
будинок на продаж у Wiązów | 4-кімн. | 130 m²
Wiązów
130 m²4 кім.320 m²
Sylwester Szymczak
Агентство
ділянка на продаж у Pierstnica | 912 m²
120 000 PLN
131 PLN/m²
ділянка на продаж у Pierstnica | 912 m²
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki, Huby | 2-кімн. | 47,8 m²
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 кім.Перший поверх
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Psie Pole, Osobowice | 4-кімн. | 78,5 m²
739 000 PLN
9 414 PLN/m²
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 кім.Поверх 9/10
Sylwester Szymczak
Агентство
будинок на продаж у Jaczkowice | 6-кімн. | 155 m²
1 290 000 PLN
8 322 PLN/m²
будинок на продаж у Jaczkowice | 6-кімн. | 155 m²
Jaczkowice
155 m²6 кім.815 m²
Sylwester Szymczak
Агентство
будинок на продаж у Kąty Wrocławskie | 9-кімн. | 219 m²
839 000 PLN
3 831 PLN/m²
будинок на продаж у Kąty Wrocławskie | 9-кімн. | 219 m²
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 кім.498 m²
Sylwester Szymczak
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Lubań | 12-кімн. | 835 m²
1 627 930 PLN
1 949 PLN/m²
Lubań · ul. Różana
835 m²12 кім.Перший поверх
Sylwester Szymczak
Агентство
ділянка на продаж у Lubań | 11 839 m²
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
ділянка на продаж у Lubań | 11 839 m²
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław, Stare Miasto | 59-кімн. | 1 700 m²
43 500 PLN
25 PLN/m²
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 кім.Перший поверх
Sylwester Szymczak
Агентство
ділянка на продаж у Oława, Górnik | 1 109 m²
565 000 PLN
509 PLN/m²
ділянка на продаж у Oława, Górnik | 1 109 m²
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Агентство