ОрендаКвартираПромо

квартира в оренду у Wrocław, Krzyki | 1-кімн. | 28 m²

Wrocław • Krzyki • Żegiestowska
2 200 PLN
79 PLN/m²
Площа
28 m²
Кімнати
1
Поверх
Поверх 3
Рік побудови
2022
Опалення
Центральне
Комунальні платежі
400 PLN
Кількість ванних кімнат
1
Дата додавання
13.04.2026
Останнє оновлення
24.04.2026

Опис

1-кімн. квартира в оренду у Wrocław, Krzyki.

Площа становить близько 28 m², ціна становить 2 200 PLN, 79 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 28 m² та 1 кімнат формує збалансований житловий формат.

Локація у Wrocław, Krzyki вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.

За ціни 2 200 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Ключові характеристики

  • Ліфт
  • Паркування

Технічні деталі

  • Опалення: Центральне
  • Кухня: Кухонна ніша
  • Меблювання: Так
  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 2022

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Izabela Rudek

комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 508 m²
33 020 PLN
65 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 508 m²
Wrocław
508 m²Поверх 3/5
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 299 m²
20 930 PLN
70 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 299 m²
Wrocław
299 m²Поверх 1/2
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
ділянка на продаж у Oleśnica
4 799 999 PLN
203 PLN/m²
ділянка на продаж у Oleśnica
Oleśnica
23643 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 2-кімн. | 78 m²
780 000 PLN
10 000 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 2-кімн. | 78 m²
Wrocław · Śródmieście
78 m²2 кім.Поверх 4/4
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Kobyla Góra | 12-кімн. | 360 m²
699 999 PLN
1 944 PLN/m²
Kobyla Góra
360 m²12 кім.
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
будинок на продаж у Jelenia Góra, Zdrój | 7-кімн. | 480,16 m²
4 800 000 PLN
9 996 PLN/m²
Jelenia Góra · Zdrój
480.2 m²7 кім.1374 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 600 m²
22 973 PLN
38 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 600 m²
Wrocław
600 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
3 700 PLN
57 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 2-кімн. | 64,7 m²
Wrocław
64.7 m²2 кім.Поверх 1/4
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
ділянка в оренду у Wrocław
9 900 PLN
ділянка в оренду у Wrocław
Wrocław
1500 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Stare Siołkowice | 6 400 m²
4 700 000 PLN
3 357 PLN/m²
Stare Siołkowice
6400 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Bolesławiec | 750 m²
15 954 PLN
21 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Bolesławiec | 750 m²
Bolesławiec
750 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 2 730 m²
19 500 000 PLN
7 142 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 2 730 m²
Wrocław
2730 m²
Izabela Rudek
Izabela Rudek
Агентство