ОрендаКвартира

квартира в оренду у Wrocław, Wrocław-Krzyki | 2-кімн. | 42 m²

Wrocław • Wrocław-Krzyki
2 600 PLN
62 PLN/m²
Площа
42 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 3/4
Рік побудови
2010
Ринок
Вторинний
Опалення
Міське опалення
Адміністративна плата
740
Дата додавання
19.05.2026

Опис

2-кімн. квартира в оренду у Wrocław, Wrocław-Krzyki.

Площа становить близько 42 m², ціна становить 2 600 PLN, 62 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 42 m² та 2 кімнат формує збалансований житловий формат.

Квартира розташована у Wrocław, Wrocław-Krzyki.

За ціни 2 600 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Wrocław, Wrocław-Krzyki.

Технічні деталі

  • Поверх: 3/4 поверх
  • Рік будівництва: 2010

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Marta Wrzeszcz

квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 35 m²
569 000 PLN
16 257 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 35 m²
Wrocław
35 m²2 кім.Поверх 3/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 38,5 m²
599 000 PLN
15 558 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 38,5 m²
Wrocław
38.5 m²2 кім.Поверх 1/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира в оренду у Lutynia | 2-кімн. | 48 m²
2 500 PLN
52 PLN/m²
квартира в оренду у Lutynia | 2-кімн. | 48 m²
Lutynia
48 m²2 кім.Поверх 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Mędłów | 4-кімн. | 115 m²
998 000 PLN
8 678 PLN/m²
квартира на продаж у Mędłów | 4-кімн. | 115 m²
Mędłów
115 m²4 кім.Поверх 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
будинок на продаж у Wszewilki | 4-кімн. | 183,5 m²
800 000 PLN
4 360 PLN/m²
будинок на продаж у Wszewilki | 4-кімн. | 183,5 m²
Wszewilki
183.5 m²4 кім.1137 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Krzeptów | 3-кімн. | 69 m²
769 000 PLN
11 145 PLN/m²
квартира на продаж у Krzeptów | 3-кімн. | 69 m²
Krzeptów
69 m²3 кім.Поверх 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 69 m²
869 000 PLN
12 594 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 69 m²
Wrocław
69 m²4 кім.Поверх 6/6
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Święta Katarzyna | 5-кімн. | 98 m²
750 235 PLN
7 655 PLN/m²
квартира на продаж у Święta Katarzyna | 5-кімн. | 98 m²
Święta Katarzyna
98 m²5 кім.Поверх 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
будинок на продаж у Wrocław, Ratyń | 4-кімн. | 96 m²
1 249 000 PLN
13 010 PLN/m²
будинок на продаж у Wrocław, Ratyń | 4-кімн. | 96 m²
Wrocław · Ratyń
96 m²4 кім.60 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 55,8 m²
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 55,8 m²
Wrocław
55.8 m²2 кім.Поверх 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
будинок на продаж у Wrocław, Oporów | 2-кімн. | 78 m²
1 550 000 PLN
19 872 PLN/m²
будинок на продаж у Wrocław, Oporów | 2-кімн. | 78 m²
Wrocław · Oporów
78 m²2 кім.1116 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
квартира в оренду у Sadków | 3-кімн. | 86 m²
4 500 PLN
52 PLN/m²
квартира в оренду у Sadków | 3-кімн. | 86 m²
Sadków
86 m²3 кім.Поверх 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz