Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 338,000PLN 8,250/m²41.0 m²Floor 1commercial property for sale in Łódź, Widzew | 40.97 m²Łódź • WidzewSuchaCommercial property • Widzewcommercial property for sale in Łódź, Widzew | 40.97 m²Łódź • WidzewSucha41.0 m²Floor 1Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 338,000PLN 8,250/m²
Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 1,500,000PLN 2,654/m²565.3 m²commercial property for sale in Łódź, Mileszki | 565.28 m²Łódź • MileszkiCommercial property • Mileszkicommercial property for sale in Łódź, Mileszki | 565.28 m²Łódź • Mileszki565.3 m²Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 1,500,000PLN 2,654/m²
Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 1,500,000PLN 2,654/m²565.3 m²Floor 1commercial property for sale in Łódź, Mileszki | 565.28 m²Łódź • MileszkiCommercial property • Mileszkicommercial property for sale in Łódź, Mileszki | 565.28 m²Łódź • Mileszki565.3 m²Floor 1Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 1,500,000PLN 2,654/m²
Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 297,000PLN 8,245/m²36.0 m²Floor 1commercial property for sale in Łódź, Widzew | 36.02 m²Łódź • WidzewSuchaCommercial property • Widzewcommercial property for sale in Łódź, Widzew | 36.02 m²Łódź • WidzewSucha36.0 m²Floor 1Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 297,000PLN 8,245/m²
Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 2,800,000PLN 5,160/m²542.7 m²commercial property for sale in Łódź, Rokicie | 542.66 m²Łódź • RokicieCommercial property • Rokiciecommercial property for sale in Łódź, Rokicie | 542.66 m²Łódź • Rokicie542.7 m²Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 2,800,000PLN 5,160/m²
Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 2,700,000PLN 5,510/m²490 m²commercial property for sale in Łódź, Górna | 490 m²Łódź • GórnaCommercial property • Górnacommercial property for sale in Łódź, Górna | 490 m²Łódź • Górna490 m²Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 2,700,000PLN 5,510/m²
Agnieszka RogulaBank NieruchomościPLN 2,780,000PLN 3,089/m²900 m²commercial property for sale in Łódź, Polesie | 900 m²Łódź • PolesieCommercial property • Polesiecommercial property for sale in Łódź, Polesie | 900 m²Łódź • Polesie900 m²Agnieszka RogulaBank NieruchomościPricePLN 2,780,000PLN 3,089/m²