SprzedażLokal

Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż

Lubań • lubański • ul. Różana
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Powierzchnia
835 m²
Pokoje
12
Piętro
Parter
Rok budowy
1960
Przeznaczenie lokalu
42
Rodzaj zabudowy
42
Rodzaj okien
PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
29.01.2026
Ostatnia aktualizacja
29.01.2026

Opis

Na sprzedaż firma Beton-Compleksbud, lokalny lider na rynku betonu, zbrojeń i produktów z betonu. 
Na rynku od ponad 30 lat, stała baza klientów, bardzo dobre opinie. 

Bardzo dobre położenie - Ulica Różana w Lubaniu.
Działka o łącznej powierzchni 11839 m2, na której mieszcząc się budynki o łacznej powierzchni ponad 800 m2.
Jest część biurowo socjalna, hala do zbrojeń, warsztat i stolarnia w pełni wyposażona w specjalistyczne maszyny. 
Zakład przystosowany jest do produkcji betonowych okręgów, kostek, kratek zdobień oraz innych. 
Dzięki temu oferta jest bardzo szeroka, a nowy właściciel z łatwością może opanować nowe rynki. 

Zalety:
- Miejsce rozpoznawane w branży 
- Bardzo szeroki asortyment
- Duże możliwości rozwoju

O nieruchomości:
Na działce prowadzona jest dzialalność gospodarcza - produkcja elementów betonowych i żelbetowych, pod spółką z o.o. od 30 lat. Zabudowa to łącznie 4 budynki, wytyczone są drogi wewnętrzne, teren jest bardzo dobrze zagospodarowany i przystosowany do tego typu działalności
Do działki jest bezpośredni dojazd z drogi publicznej asfaltowej.

Media:
- woda
- kanalizacja
- prąd
- gaz
- internet

Lokalizacja:
Ulica Różana - bardzo blisko do centrum Lubania jest jednocześnie jedną z głównych dróg wyjazdowych z miasta w kierunku Uniegoszczy i Gościszowa. W najbliższej okolicy jest kościół, cmentarz, budynek szkoły, dominuje zabudowa jednorodzinna.

Sprzedaż może objąć spółkę która jest właścicielem działki. Podana cena jest ceną Netto.

Zapraszam do kontaktu - zadzwoń już teraz!!!

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja