WynajemLokal

2 PIETRA W KAMIENICY | WOŁODKOWICA | WYNAJEM

Wrocław • Stare Miasto • ul. Pawła Włodkowica
52 000 PLN
29 PLN/m²
Powierzchnia
1745 m²
Pokoje
59
Piętro
Piętro 1/2
Rok budowy
1922
Przeznaczenie lokalu
Lokal handlowo / usługowy
Ogrzewanie
CO Miejskie
Kaucja
180000 PLN
Liczba wind
1
Informacje dodatkowe
Data dodania
02.01.2025
Kaucja
180000 PLN
Ostatnia aktualizacja
20.02.2026

Opis

Idealne miejsce dla biznesu
Ulica Włodkowica przyciąga setki ludzi, bogata oferta lokali gastronomicznych oraz hotelowa wpisała się na stałe w mapę miasta Wrocław. To idealne miejsce aby otworzyć butikowy hotel, szkołę, lub klimatyczne biuro. Przedmiotem najmu są dwie kamienice z wyłączeniem parteru. To łączna powierzchnia prawie 1800m2

W skład lokalu wchodzi:
- Piętro 1: 550m2
- Piętro 2 : 670m2
- Piętro 2 : 525m2

Dysponuje rzutami poszczególnych kondygnacji.
Podana cena w ogłoszeniu jest ceną przykładową, oferta będzie ustalona indywidualnie. Warunki będą zależne między innymi od wielkości wynajmowanej powierzchni oraz długości trwania umowy.

Trzy Kluczowe zalety to:
✔ Lokalizacja
✔ Cena
✔ Możliwość aranżacji pod siebie

Kamienica zapewnia rożne profile prowadzenia działalności:
- kancelaria

Lokal jest w stanie widocznym na zdjęciach. Do podanej ceny należy doliczyć opłaty użytkowe oraz kaucję. Podana cena jest ceną netto. Powierzchnie wymagają remontu. 
W budynku jest winda. 

Posiadam również inne oferty lokali w doskonałych lokalizacjach, zapytaj o szczegóły.

Sylwester Szymczak
Numer licencji 1456
664770209

Mapa

ul. Pawła Włodkowica, Stare Miasto, Stare Miasto, Wrocław
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sylwester Szymczak
Pośrednik
Alventi • Wrocław
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Podobne oferty w tej okolicy

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja