SprzedażMieszkanie

Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje

Wrocław • Asfaltowa
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
Powierzchnia
55.8 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 1/2
Rok budowy
2022
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
544
Data dodania
19.05.2026

Opis

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i zielonym osiedlu Wojszyce (Krzyki, Wrocław). Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Opis mieszkania: -funkcjonalny układ 2 pokoi -balkon z wyjściem z obu pomieszczeń to duży atut, daje poczucie przestrzeni i doświetlenia -przestronny widok i brak bezpośredniej, ciasnej zabudowy -jasne wnętrza, dobre do aranżacji -spokojna, kameralna zabudowa wokół Cena: 689 000 zł Lokalizacja Wojszyce Wojszyce to południowa część Wrocławia dzielnica o niskiej, kameralnej zabudowie, z dużą ilością zieleni i nowym budownictwem. To miejsce łączy spokój przedmieścia z dostępem do infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy: szkoła i przedszkole (w tym nowa infrastruktura edukacyjna)sklepy i punkty usługowetereny spacerowe i rekreacyjnenowoczesne inwestycje mieszkaniowe Ulica Asfaltowa standard i otoczenie Ulica Asfaltowa (i okolice) przeszła modernizację i obecnie prezentuje wysoki standard: Nnowa, równa nawierzchnia asfaltowachodniki, ścieżki rowerowe, oświetleniespokojny ruch lokalnyelementy bezpieczeństwa (progi, przejścia) To ulica typowo osiedlowa cicha, bez dużego ruchu tranzytowego, idealna do mieszkania. Dojazd do centrum Komunikacja z Wojszyc jest coraz lepsza i systematycznie rozwijana: Transport publiczny: liczne linie autobusowe z okolicy (m.in. 112, 113, 145, 146 i inne) szybkie połączenie przez Buforową i Bardzką (buspasy)planowana docelowo linia tramwajowa w tym korytarzu Autobusy dowożą mieszkańców do głównych tras, które prowadzą bezpośrednio do centrum. Samochodem: wygodny wyjazd przez ul. Buforową / Bardzkąstopniowo rozbudowywana infrastruktura drogowa Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości