WynajemMieszkanie

Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem

Sadków • Kasztanowa
4500 PLN
52 PLN/m²
Powierzchnia
86 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 1/1
Rok budowy
2022
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Inne
Czynsz
0
Data dodania
19.05.2026

Opis

Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, które obecnie są przystosowane do zakwaterowania 6 pracowników. Każdy pokój został funkcjonalnie zaaranżowany tak, aby zapewnić wygodne warunki do codziennego użytkowania. Całe wyposażenie mieszkania jest nowe, dzięki czemu lokatorzy mogą korzystać z świeżo przygotowanej przestrzeni w bardzo dobrym standardzie. Dużym atutem nieruchomości jest jej elastyczność aranżacyjna. Na życzenie najemcy lub kupującego inwestor może dostosować mieszkanie do potrzeb rodziny. Istnieje możliwość zmiany wyposażenia pokoi oraz wstawienia odpowiednich łóżek, biurek, szaf i innych mebli, tak aby mieszkanie było w pełni komfortowe dla domowników. Mieszkanie znajduje się na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Brama wjazdowa na osiedle jest zamykana na noc. Dodatkowym atutem jest duży balkon, z którego rozciąga się przyjemny widok na drzewa jabłoni, co tworzy spokojną i zieloną przestrzeń do odpoczynku. Układ trzech niezależnych pokoi sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako mieszkanie dla pracowników, jak i komfortowe mieszkanie dla rodziny. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Marta Wrzeszcz

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
569 000 PLN
16 257 PLN/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
Wrocław
35 m²2 pok.Piętro 3/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
599 000 PLN
15 558 PLN/m²
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
Wrocław
38.5 m²2 pok.Piętro 1/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
2600 PLN
62 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
Wrocław · Wrocław-Krzyki
42 m²2 pok.Piętro 3/4
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Nowe 2-pokojowe mieszkanie | 47,35 m² | Zielona Lutynia | Wróblowice
2500 PLN
52 PLN/m²
Lutynia
48 m²2 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola
998 000 PLN
8678 PLN/m²
Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola
Mędłów
115 m²4 pok.Piętro 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom w Dolinie Baryczy, funkcjonalnym ogrodnem i dużym garażem
800 000 PLN
4360 PLN/m²
Wszewilki
183.5 m²4 pok.1137 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
769 000 PLN
11 145 PLN/m²
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
Krzeptów
69 m²3 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
4-pokojowe mieszkanie z pięknymi oknmi na zamkniętym osiedlu
869 000 PLN
12 594 PLN/m²
Wrocław
69 m²4 pok.Piętro 6/6
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Inwestycja w Św. Katarzynie  nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
750 235 PLN
7655 PLN/m²
Inwestycja w Św. Katarzynie nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
Święta Katarzyna
98 m²5 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom przy lesie | garaż | klimatyzacja_dodatkowa działka 300 m² Leśnica
1 249 000 PLN
13 010 PLN/m²
Wrocław · Ratyń
96 m²4 pok.60 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
Wrocław
55.8 m²2 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom  na dużej działce Oporów, al. Piastów
1 550 000 PLN
19 872 PLN/m²
Dom na dużej działce Oporów, al. Piastów
Wrocław · Oporów
78 m²2 pok.1116 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz