SprzedażMieszkanie

Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro

Wrocław • Fabryczna • Grabiszyn • ul. Inżynierska
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Powierzchnia
46.8 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 7/10
Rok budowy
1969
Czynsz
200.00 PLN
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
1
Budynek i materiały
Rodzaj okien
PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
11.04.2026
Ostatnia aktualizacja
14.05.2026

Opis

Mieszkanie o powierzchni 46,8m2 - pełen rozkład, składające się z 3 pokoi, łazienki, osobnej kuchni, oraz loggi.  Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 2,5 m2 
Budynek po termomodernizacji, jest winda, sąsiedzi są bardzo mili. Ogromnym atutem tego mieszkania jest widok oraz to, że mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji. 

Zobacz to mieszkanie
https://sb360.online/sx3zfs

Zalety:
- Lokalizacja
- Ilość punktów handlowych i usługowych
- Układ mieszkania

O nieruchomości:
Niezwykle klimatyczny blok z końca lat 60-tych z windą, po termomodernizacji. Budynek ma 10 pięter, a w około dużo miejsca do parkowania aut. Klatka jest czysta i zadbana, winda działa dobrze. Mieszkanie w stanie widocznym na zdjęciach, instalacja elektryczna jest aluminiowa. Jest w pełni wyposażone. Bardzo blisko są, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i licealne. Kilka minut piechotą jest tez przychodnia. Miejsce idealne do życia. 

Metraż pomieszczeń:
- Salon - 13m2
- Kuchnia - 4,5m2
- Łazienka - 2,6m2
- Wejście - 1,5m2
- Sypialnia 1 - 12m2
- Sypialnia 2 - 9,5m2
- Szafa Wnękowa - 2m2
- Loggia - 2m2

Lokalizacja:
Mieszkanie bardzo dobrze położone. Ulica Inżynierska to boczna ulicy Hallera. Widok z mieszkania jest na park Grabiszyński. 4 minuty na piechotę są Tarasy Grabiszyńskie,  markety, punkty usługowe są bardzo blisko. Na osiedlu będą w tym roku montowane szlabany, jest zawsze gdzie zaparkować. 5 minut pieszą są wszystkie najbardziej potrzebne punty handlowe i usługowe.

Komunikacja Miejska 4 minuty pieszo:
Autobusy : 107, 125, 136, 149, 152, 241, 257, A
Tramwaje: 4, 5, 11,14, 20

Zapraszam do kontaktu - zadzwoń już teraz
Potrzebujesz kredytu do zakupu nieruchomości ? Pomożemy

Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Mapa

ul. Inżynierska, Fabryczna, Grabiszyn, Wrocław
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sylwester Szymczak
Pośrednik
Alventi • Wrocław
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja