SprzedażDom

Dom w Dolinie Baryczy, funkcjonalnym ogrodnem i dużym garażem

Wszewilki
800 000 PLN
4360 PLN/m²
Powierzchnia
183.5 m²
Powierzchnia działki
1137 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2000
Data dodania
19.05.2026

Opis

Przestronny dom z ogrodem | Wszewilki k. Milicza | 183 m | Garaż | 11 arów działki Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w sercu Doliny Baryczy w malowniczej miejscowości Wszewilki, zaledwie 2 km od Milicza, w województwie dolnośląskim. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i spokojnego życia blisko natury, bez rezygnacji z wygodnego dostępu do miasta. GORĄCO ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA FILMU PROMUJĄCEGO NIERUCHOMOŚĆ ZAŁĄCZONEGO DO OGŁOSZENIA Parametry nieruchomości Powierzchnia użytkowa domu: 183,4 m,powierzchnia działki: 1 137 m,dom wolnostojący, 2 kondygnacje, rok oddania do użytku: ok. 2000, stan techniczny: bardzo dobry. Rozkład pomieszczeń Parter - 121,6 m przestronny salon (30,5 m) z kominkiem i wyjściem do ogrodu, kuchnia z jadalnią (12,6 m), 3 pokoje idealne jako sypialnie, pokoje dziecięce lub gabinet, łazienka z WC, duży korytarz oraz klatka schodowa. Piętro Piętro posiada osobne wejście z zewnątrz i zostało przygotowane w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wydzielenia niezależnego mieszkania to świetne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej lub pod wynajem. Działka i otoczenie działka o powierzchni 11 arów, pięknie zagospodarowany ogród z altaną i szklarnią, murowany grill stworzony z myślą o rodzinnych spotkaniach, garaż dwustanowiskowy, ogrodzenie, automatyczna brama oraz domofon, rolety zewnętrzne. Ogrzewanie - piec na pellet, kominek z płaszczem wodnym, wydzielona kotłownia z osobnym wejściem. Lokalizacja Wszewilki to spokojna miejscowość położona w wyjątkowo zielonej części Doliny Baryczy. W okolicy znajdują się lasy, ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne idealne do aktywnego wypoczynku. Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą asfaltową, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły oraz podstawowe usługi. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lokalizacja to blisko miasta, a jednocześnie wśród zieleni, dom gotowy do zamieszkania bez większych nakładów finansowych, możliwość zamieszkania przez dwie rodziny, duża działka zapewniająca przestrzeń do relaksu i rekreacji, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Zapraszam na prezentację! Marta Wrzeszcz W Przestrzeni Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Marta Wrzeszcz

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
569 000 PLN
16 257 PLN/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
Wrocław
35 m²2 pok.Piętro 3/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
599 000 PLN
15 558 PLN/m²
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
Wrocław
38.5 m²2 pok.Piętro 1/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
2600 PLN
62 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
Wrocław · Wrocław-Krzyki
42 m²2 pok.Piętro 3/4
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Nowe 2-pokojowe mieszkanie | 47,35 m² | Zielona Lutynia | Wróblowice
2500 PLN
52 PLN/m²
Lutynia
48 m²2 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola
998 000 PLN
8678 PLN/m²
Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola
Mędłów
115 m²4 pok.Piętro 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
769 000 PLN
11 145 PLN/m²
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
Krzeptów
69 m²3 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
4-pokojowe mieszkanie z pięknymi oknmi na zamkniętym osiedlu
869 000 PLN
12 594 PLN/m²
Wrocław
69 m²4 pok.Piętro 6/6
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Inwestycja w Św. Katarzynie  nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
750 235 PLN
7655 PLN/m²
Inwestycja w Św. Katarzynie nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
Święta Katarzyna
98 m²5 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom przy lesie | garaż | klimatyzacja_dodatkowa działka 300 m² Leśnica
1 249 000 PLN
13 010 PLN/m²
Wrocław · Ratyń
96 m²4 pok.60 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
Wrocław
55.8 m²2 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom  na dużej działce Oporów, al. Piastów
1 550 000 PLN
19 872 PLN/m²
Dom na dużej działce Oporów, al. Piastów
Wrocław · Oporów
78 m²2 pok.1116 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem
4500 PLN
52 PLN/m²
Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem
Sadków
86 m²3 pok.Piętro 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz