SprzedażDom

Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo

Krukowo
915 000 PLN
5755 PLN/m²
Powierzchnia
159 m²
Powierzchnia działki
57900 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2006
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość w miejscowości Krukowo, gmina Babiak, powiat kolski, woj. wielkopolskie. Ofertę stanowi gospodarstwo rolne o pow. 5,79 ha. Duża działka zabudowana jest domem wolnostojącym z poddaszem użytkowym, wybudowanym w 2006 r, o pow. użytkowej 159m2 z białej cegły i pustaka, ocieplony 6 cm styropianem, pokryty onduliną. Na parterze znajduje się salon, pokój dzienny, kuchnia, przedpokój, łazienka i kotłownia. Na poddaszu wydzielono 3 sypialnie i łazienkę. Całe wnętrze domu zadbane i przytulne, z salonu wyjście na niewielki tarasik, zaś z sypialni wyjścia na balkon. Nieruchomość posiada zamontowaną na stelażu instalację fotowoltaiczną o mocy 5 KW. Media: prąd+siła, wodociąg, własna studnia, szambo, ogrzewanie domu piecem CO na eko-groszek. Zabudowę działki stanowią także duże budynki gospodarcze o wymiarach 20m x 8m, 19m x 8m, 19m x 7m, 16m x 6m oraz stary dom do generalnego remontu o wymiarach 13m x 7m. Warto podkreślić, że siedlisko znajduje się na jednej, dużej działce o powierzchni 5,79 ha w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 97m, grunty klasy V i VI. Grunty orne obsiewane zbożem i kukurydzą, łąka koszona i pielęgnowana z niewielkim stawem, przylega do olchowego niewielkiego lasu, położonego wzdłuż rowu, na samym skraju działki. Nieruchomość ładnie zlokalizowana, przy drodze asfaltowej, na spokojnej wsi w otoczeniu pięknej wielkopolskiej przyrody. Kształt działki oraz usytuowanie na niej budynków, daje wiele różnych możliwości zagospodarowania z wykorzystaniem zarówno do produkcji roślinnej, jak i zwierzęcej. Budynki gospodarcze, po niewielkiej adaptacji czy rozbudowie mogą pełnić rolę warsztatową, składową lub magazynową. Miejscowość Krukowo położona jest w odległości 3 km od gminy Babiak i około 14 km od Koła. Cena 915000 zł. Pomagamy w nabyciu gospodarstwa także osobom, które obecnie nie prowadzą działalności rolniczej. DANE KONTAKTOWE: TRADO nieruchomości 604053500 biuro@trado-nieruchomosci.pl trado-nieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt: TRADO nieruchomości tel. 604-053-500, kontakt również w języku angielskim tel. +48 727-616-171

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od TRADO nieruchomości

Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
240 000 PLN
6045 PLN/m²
Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
Skorzęcin
39.7 m²2 pok.106 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
340 000 PLN
7640 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
Konin · Chorzeń
44.5 m²2 pok.Piętro 1/3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Turek Korytków
105 000 PLN
131 PLN/m²
Działka budowlana Turek Korytków
Korytków
800 m²długość: 38, szerokość: 22
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
420 000 PLN
94 PLN/m²
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
Wola Koszucka-Parcele
4453 m²długość: 55, szerokość: 75
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Licheń Stary
145 000 PLN
26 PLN/m²
Działka budowlana Licheń Stary
Stary Licheń
5600 m²długość: 287, szerokość: 19.5
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
71 000 PLN
75 PLN/m²
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
Osiek Wielki
944 m²długość: 27, szerokość: 35
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
375 000 PLN
7129 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
Konin · Chorzeń
52.6 m²2 pok.Piętro 3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
1 150 000 PLN
7667 PLN/m²
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
Złotniki Małe-Kolonia
150 m²5 pok.10501 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
229 000 PLN
6094 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
Konin
37.6 m²2 pok.Parter
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
1 900 000 PLN
12 803 PLN/m²
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
Żdżary
148.4 m²6 pok.20945 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Lądek, Słupca
450 000 PLN
4369 PLN/m²
Dom Lądek, Słupca
Lądek
103 m²5 pok.400 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Gospodarstwo 5,72 ha Góraj gm. Babiak
650 000 PLN
4643 PLN/m²
Gospodarstwo 5,72 ha Góraj gm. Babiak
Góraj
140 m²4 pok.57200 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja