SprzedażDom

Dom Lądek, Słupca

Lądek
450 000 PLN
4369 PLN/m²
Powierzchnia
103 m²
Powierzchnia działki
400 m²
Pokoje
5
Rok budowy
1976
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Lądek, pow. słupecki. woj. wielkopolskie. Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 400 m2 zabudowana domem wolnostojącym piętrowym oraz budynkiem o funkcji handlowo usługowej. Dom wybudowany w 1976 r. z cegły i suporeksu, ocieplony styropianem, stropodach pokryty papą termozgrzewalną, okna PCV. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 103 m2, wnętrze wymaga remontu. Parter stanowią 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, zaś na piętrze znajdują się 3 sypialnie i łazienka. Na podłogach w pokojach parkiet, ściany gipsowane i malowane. W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze, kotłownia oraz garaż. Przylegający do domu budynek usługowy jest niewątpliwym atutem tej oferty, zasługującym na uwagę. Lokal wybudowany w 1999 roku, o powierzchni 87 m2 składa się z sali obsługi, zaplecza kuchennego, pomieszczenia składowego oraz łazienki. Wnętrze lokalu po adaptacji i remoncie odpowiednie będzie do prowadzenia małej gastronomii tj. pub, pizzeria jak również salonu fryzjerskiego, kosmetycznego czy handlowego. Z uwagi na lokalizację w samym centrum miasteczka przy Rynku nieruchomość odpowiednia do skomercjalizowania i czerpania zysków czy też prowadzenia własnej działalności o dowolnym profilu usług i handlu. Przed budynkiem znajduje się parking wyłożony kostką brukową. Media: prąd + siła, wodociąg, kanalizacja miejska, ogrzewanie piecem CO węglowym. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana przy Rynku, w pobliżu Urząd Gminy, blisko placówki handlowe i usługowe, szkoła, przychodnia. Od frontu przed domem ogródek, który bardzo ładnie komponuje się z pastelową elewacja budynku. Warto podkreślić że miejscowość jak i gmina Lądek posiada ogromne walory przyrodnicze wynikające z jej położenia. Tereny te nazwane Nadwarciańskim Parkiem Krajobrazowym to ostoja dzikich ptaków i rzadkich gatunków roślin, oaza spokojnego wypoczynku i rekreacji dla jej mieszkańców. Oferta godna polecenia. Cena 450000 zł. DANE KONTAKTOWE: TRADO nieruchomości 604053500 biuro@trado-nieruchomosci.pl trado-nieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt: TRADO nieruchomości tel. 604-053-500, kontakt również w języku angielskim tel. +48 727-616-171

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od TRADO nieruchomości

Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
240 000 PLN
6045 PLN/m²
Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
Skorzęcin
39.7 m²2 pok.106 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
340 000 PLN
7640 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
Konin · Chorzeń
44.5 m²2 pok.Piętro 1/3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Turek Korytków
105 000 PLN
131 PLN/m²
Działka budowlana Turek Korytków
Korytków
800 m²długość: 38, szerokość: 22
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
420 000 PLN
94 PLN/m²
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
Wola Koszucka-Parcele
4453 m²długość: 55, szerokość: 75
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Licheń Stary
145 000 PLN
26 PLN/m²
Działka budowlana Licheń Stary
Stary Licheń
5600 m²długość: 287, szerokość: 19.5
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
71 000 PLN
75 PLN/m²
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
Osiek Wielki
944 m²długość: 27, szerokość: 35
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
375 000 PLN
7129 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
Konin · Chorzeń
52.6 m²2 pok.Piętro 3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
1 150 000 PLN
7667 PLN/m²
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
Złotniki Małe-Kolonia
150 m²5 pok.10501 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
229 000 PLN
6094 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
Konin
37.6 m²2 pok.Parter
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
1 900 000 PLN
12 803 PLN/m²
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
Żdżary
148.4 m²6 pok.20945 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo
915 000 PLN
5755 PLN/m²
Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo
Krukowo
159 m²5 pok.57900 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Gospodarstwo 5,72 ha Góraj gm. Babiak
650 000 PLN
4643 PLN/m²
Gospodarstwo 5,72 ha Góraj gm. Babiak
Góraj
140 m²4 pok.57200 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja