3 000 000 PLN
13 665 PLN/m²
SprzedażDom
SEGMENT 220 M2 | STAN DEWELOPERSKI | WILANÓW
Warszawa • Wilanów • Wiedeńska
3 000 000 PLN
13 665 PLN/m²
Powierzchnia
219.5 m²
Powierzchnia działki
156 m²
Pokoje
6
Rok budowy
2022
dom na sprzedaż w Warszawa - Wilanów
Powierzchnia
219.5 m²
Powierzchnia działki
156 m²
Pokoje
6
Rok budowy
2022
- Liczba kondygnacji
- 2 piętra
Zabezpieczenia
Zabezpieczenia
- Zabezpieczenia
- System alarmowy
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 11.05.2026
Opis
Nowoczesny segment w stanie deweloperskim | 220 m² | 6 pokoi | Wilanovia Park | ul. Wiedeńska
Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. Wiedeńskiej — w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych części Wilanowa. To propozycja skierowana do wymagających Klientów, którzy poszukują przestronnego domu w mieście i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnego stylu życia oraz estetyki.
Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej zabudowie szeregowej i oferuje komfortową, trzykondygnacyjną przestrzeń mieszkalną. To idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących zdalnie lub Klientów poszukujących alternatywy dla apartamentu premium, z większą prywatnością oraz własną przestrzenią zewnętrzną.
Pierwsze oraz kolejne zdjęcia przedstawiające aranżację wnętrz mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację możliwej aranżacji nieruchomości.