SprzedażLokal

Inwestycja - 11% ROI - Oława - 3 Maja

Oława • oławski • ul. 3 Maja
589 000 PLN
1132 PLN/m²
Powierzchnia
520 m²
Pokoje
8
Piętro
Parter
Rok budowy
1920
Przeznaczenie lokalu
72
Rodzaj zabudowy
72
Materiał budynku
Cegła
Rodzaj okien
Drewniane
Informacje dodatkowe
Data dodania
29.09.2025
Ostatnia aktualizacja
12.01.2026

Opis

Oferta inwestycyjna z 11% ROI 
Budynek usługowo handlowy z projektem. Według projektu można stworzyć interesującą przestrzeń biurowo usługowa w Oławie, jest wydana wstępna zgoda na miejsca postojowe przy budynku. 
Przy założonym projekcie może postać prawie 500m2 powierzchni użytkowej. 
Miejsce gdzie mogą powstać recytacje punkty usługowe i biura. 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Budynek usługowo - handlowego przy ulicy 3 Maja w Oławie
Nieruchomość komercyjna, atrakcyjna dla inwestora lub firmy. Budynek jest w stanie widocznym na zdjęciach. Niezbędny będzie jego remont.
3 Maja to jedna z głównych arterii w Oławie. najbliższa okolica obfituje w zabudowę mieszkaniową dzięki czemu zapotrzebowanie na lokale usługowe jest ogromne.

Zalety:
- Doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu
- wysoki zwrot z inwestycji
- Doskonała infrastruktura w okolicy

O nieruchomości:
Nieruchomość ta stwarza ogromne możliwości dla nowego właściciela. Po remoncie budynku można przywrócić jego blask. Na dole miejsca idealne na lokale usługowe i handlowe. Na pierwszym piętrze przestrzec pod biura.
Ty tylko jeden z pomysłów jak można zagospodarować ten budynek.

Powierzchnia działki to 370m2.
Budynek jest dwukondygnacyjny:
- parter to około 350m2
- piętro to około 170m2

W planie miejscowym działka opisana jest w następujący sposób.
Dla terenów oznaczonych na rysunku planu miejscowego symbolem 3.U, ustala się następujące przeznaczenie:
1) podstawowe: usługi - administracja, finanse, gastronomia, handel detaliczny, kultura, obsługa firm, obsługa ludności, turystyka, wypoczynek;
2) uzupełniające:
a) produkcja dla terenu oznaczonego symbolem 3.U,
b) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna dla terenu oznaczonego symbolem 4.U,
c) parkingi podziemne, garaże wbudowane,
d) ulice wewnętrzne i place manewrowe,
e) niezbędne sieci i urządzenia infrastruktury technicznej w tym stacja transformatorowa.

Teren jest objęty przez konserwatora zabytków. Aktualna koncepcja architekta uwzględnia to. Projekt jest tak przygotowany, żeby stworzyć w tym miejscu interesująca przestrzeń dla najemców. Były to stare koszary i stajnie.

Media:
- do budynku odłączony jest prąd
- wodę oraz kanalizację trzeba będzie przyłączyć - linie są w działce obok.

Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Mapa

ul. 3 Maja, oławski, Oława
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sylwester Szymczak
Pośrednik
Alventi • Oława
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja