839 000 PLN
3831 PLN/m²
SprzedażDom
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie • wrocławski • ul. Grunwaldzka
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Powierzchnia
219 m²
Powierzchnia działki
498 m²
Pokoje
9
Rok budowy
1980
dom na sprzedaż w Kąty Wrocławskie - wrocławski
Powierzchnia
219 m²
Powierzchnia działki
498 m²
Pokoje
9
Rok budowy
1980
- Liczba sypialni
- 8
- Liczba łazienek
- 2
- Liczba toalet
- 2
- Data dodania
- 09.03.2026
- Ostatnia aktualizacja
- 14.05.2026
Opis
Na sprzedaż dom wolnostojący w Kątach Wrocławskich przy ulicy Grunwaldzkiej.
Powierzchnia domu to 219 m2, działka 498 m2.
Osiedle domków jednorodzinnych.
Szybki dojazd do A4.
Główne atuty nieruchomości:
- Cicha i spokojna okolica
- Szybki dojazd do A4
- Możliwość własnej aranżacji
Opis nieruchomosci:
Budynek o powierzchni całkowitej 219 m2 z lat 80 tych jest w dobrym stanie.
Budynek składa się z trzech kondygnacji, niski parter, wysoki parter oraz piętro.
Jest kilka wejść do budynku, dzięki czemu może być bardzo funkcjonalny i mogę w nim zamieszkać dwie rodziny. Kondycja dachu i elewacji jest dobra.
Jest to doskonała opcja dla osoby szukającej domu dla siebie w Kątach z dużym potencjałem i stwarzający duże możliwości aranżacji. Frontalna część ogrodu ładnie zagospodarowana, z tyłu jest miejsce na grila i zestaw wypoczynkowy. Dom ogrzewany jest piecem na ekogroszek, jest też przyłącze gazu.