SprzedażMieszkanie

Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking

Wrocław • Krzyki • Huby • ul. Nyska
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Powierzchnia
47.8 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
1960
Czynsz
250.00 PLN
Liczba sypialni
1
Liczba łazienek
1
Budynek i materiały
Rodzaj okien
PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
16.04.2026
Ostatnia aktualizacja
14.05.2026

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale również dla inwestora na wynajem.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i dużej piwnicy. To miejsce jest idealne do funkcjonowania we Wrocławiu.
Siłownia Hardy jest pod nosem, przedszkole czy szkoła są bardzo blisko, a PlenerBar w sezonie letnim to tylko 5 minut spacerem. Za osiedlem jest bezpośrednie przejście do legendarnego parku Henrykowskiego. 

Mieszkanie jest bardzo ciche - dwustronne, idealne do życia.

Zobacz to mieszkanie już teraz !!!
https://sb360.online/cru5cm

Zalety:
- Cicha i spokojna okolica
- Doskonała lokalizacja
- Miejsca postojowe od strony podwórka.

O nieruchomości:
Budynek z lat 60-tych kilka lat temu przeszedł remont dachu oraz termomodernizację. Klatka jest wyremontowana i bardzo czysta i zadbana. Do klatki schodowej wchodzi się z ulicy oraz od podwórka. Mieszkanie ma pełen rozkład i wyremontowaną łazienkę, instalacja elektryczna jest miedziana. Okna PCV, ogrzewanie za pomocą pieca dwufunkcyjnego dzięki czemu jest dużo oszczędność na rachunkach. Do mieszkania przynależy duża 10m2 piwnica, ciekawostka jest bunkier cywilny w piwnicy - do zobaczenia na prezentacji. 
Doskonała lokalizacja tego miejsca sprosta oczekiwaniom wielu osób. Komunikacja do centrum to kilka linii autobusów i tramwajowych, a spacer zajmie 20-30 minut.
Metraż pomieszczeń:
- Salon - 17 m2
- Sypialnia 1 - 11m2
- Łazienka - 4,5 m2
- Przedpokój - 6,2 m2 
- Kuchnia - 10 m2

Lokalizacja:
Ulica Nyska to doskonałe położenie z łatwym dojazdem do centrum ale jednocześnie ciche i spokojne miejsce.
Piekarnie takie jak Chleboteka czy Sąsiedzi są pod nosem.
Lodziarnia Krasnolód to 2 minuty spacerem. Bardzo blisko jest Sklep Bluś, a zaraz obok Żabka.
2 minuty pieszo jest Klub Hardy, blisko są markety - Lidl, Biedronka Auchan czy Kaufland.
Wszystko czego potrzeba do funkcjonowania jest na miejscu.

Komunikacja:
W odległości 5 minut spacerem znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.
Autobus linii 124, 134, 245, 110, 122, 125, 133, 148, 240, 245, 310, 708, N
Tramwaje: 16, 18, 21, 22

Zapraszam do kontaktu już teraz.

Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja