SprzedażDziałka

DZIAŁKA INWESTYCYJNA (USŁUGOWA) NA TERENIE MIASTA

Łomża • Słonecznikowa
2 999 999 PLN
235 PLN/m²
Powierzchnia działki
12773 m²
Wymiary
Długość: 120, szerokość: 100
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz terenu w granicach miasta, który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla inwestora, który widzi potencjał rozwijającej się południowej części Łomży i chce wykorzystać rosnące zapotrzebowanie na handel oraz usługi w sąsiedztwie nowej zabudowy mieszkaniowej. Najważniejsze informacje: - Lokalizacja: Łomża, ul. Słonecznikowa (nowo powstające osiedle południowa część miasta); - Powierzchnia: 1,2773 ha (12.773 m); - Nr działki: 40641/10; - Kształt: nieregularny, baza ok. 100 m x 120 m; - Teren: płaski, niezadrzewiony, niezakrzewiony; - Sprzedaż: osoba prywatna; - Cena: 258 zł/m brutto. W bezpośredniej okolicy powstaje nowa zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna (bloki). To oznacza stały wzrost liczby mieszkańców, a co za tym idzie realny popyt na punkty usługowe, handel, gastronomię, medyczne i codzienną obsługę osiedla. Dojazd obecnie drogą szutrową, natomiast w planach jest budowa ronda, co w praktyce zwykle podnosi atrakcyjność komunikacyjną terenu i porządkuje ruch w okolicy bardzo ważne przy funkcjach usługowo-handlowych. Media dostępne w ulicach Pszczelej i Słonecznikowej: - prąd; - wodociąg; - gaz; - światłowód; - dodatkowo projektowane jest przyłącze kanalizacyjne. Działka objęta MPZP jako 3U zabudowa usługowa, co daje szerokie możliwości inwestycyjne. Najważniejsze ustalenia planu: - przeznaczenie: teren zabudowy usługowej; - powierzchnia sprzedaży budynków handlowych: maks. 2000 m; - wysokość: najwyższy punkt dachu do 12 m; - kondygnacje: do 3 przy dachach płaskich / do 2 (z poddaszem użytkowym) przy dachach stromych; - maks. powierzchnia zabudowy: 40%; - min. biologicznie czynna: 20%; - intensywność zabudowy: 0,011,6; - linie zabudowy: m.in. 6 m od dróg KDD oraz 4 m od 25KDW - minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek: 1000 m Dlaczego to dobra działka pod inwestora? - duży areał w mieście (ponad 1,27 ha) elastyczność koncepcji i etapowania inwestycji; - sąsiedztwo rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej rosnąca baza klientów; - teren przygotowany pod start (płaski, bez zieleni do wycinki) niższe koszty wejścia; - planowane rondo potencjał wzrostu atrakcyjności komunikacyjnej i wartości; - funkcja usługowa w MPZP możliwość budowy obiektu generującego przychód (najem / własna działalność) Masz pytania? Zadzwoń przedstawię szczegóły, prześlę wypis z MPZP i omówię na spokojnie najlepsze scenariusze zabudowy pod Twoją branżę. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja