SprzedażDziałka

Działa 22 ary - szeregi/bliźniak

Siechnice • wrocławski • Prawocin • ul. Prawocińska
975 600 PLN
450 PLN/m²
Powierzchnia działki
2168 m²
Przeznaczenie
Mieszkaniowa
Kształt działki
Płaski
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Wymiary
44 x 56 m
Rynek
Pierwotny
Media
Prąd, Kanalizacja, Internet, Telefon, Telewizja
Data dodania
07.05.2026
Ostatnia aktualizacja
09.05.2026

Opis

ŚWIETNA LOKALIZACJA!
Na sprzedaż dwie działki budowlane o łacznej powierzchni 22 ary. Jedna ma powierzchnię 10 arów a druga 12, istnieje możliwość kupienia działek osobno. 

Działka bardzo dobrze zlokalizowana, cisza spokój i przyroda.
Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wysoką jakość życia.

Prawocin to spokojna część Siechnic z dala od ruchliwej drogi. 

Działka ma wszystkie media w drodze obok.

Spokojna i cicha okolica to ogromny atut tego miejsca. Działka oznaczona symbolem MN27
w MPZP, na działce z powodzeniem można wybudować funkcjonalny i komfortowy dom lub o wiele więcej: 
- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
- intensywność zabudowy max 0,3
- powierzchnia biologicznie czynna: 60%
- maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne
- maksymalna wysokość od gruntu do kalenicy: 12 m
- możliwość wybudowania domu wolnostojącego, bliźniaka lub szeregówek.

W działkę można wrysować 8 szeregów!

Media:
- prąd
- woda
- kanalizacja
- gaz
- światłowód

Lokalizacja:
Prawocin to cicha i spokojna część Siechnic. Jest zlokalizowana z daleka od głównej drogi, schowana za szklarniami. Wyjazd w każdą stronę jest bardzo dogodny i niezależnie od pory dnia można szybko dojechać do Wrocławia.
1,5km jest stacja PKP z której w 15 minut dojeżdża się do Wrocławia Głównego.  

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Mapa

ul. Prawocińska, wrocławski, Prawocin, Siechnice
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sylwester Szymczak
Pośrednik
Alventi • Siechnice
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja