SprzedażDom

Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów

Kąty Wrocławskie • wrocławski • ul. Grunwaldzka
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Powierzchnia
219 m²
Powierzchnia działki
498 m²
Pokoje
9
Rok budowy
1980
Liczba sypialni
8
Liczba łazienek
2
Liczba toalet
2
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Wolnosotojący
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
09.03.2026
Ostatnia aktualizacja
14.05.2026

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kątach Wrocławskich przy ulicy Grunwaldzkiej.
Powierzchnia domu to 219 m2, działka 498 m2.
Osiedle domków jednorodzinnych.
Szybki dojazd do A4.

Główne atuty nieruchomości:
- Cicha i spokojna okolica
- Szybki dojazd do A4
- Możliwość własnej aranżacji

Opis nieruchomosci:
Budynek o powierzchni całkowitej 219 m2 z lat 80 tych jest w dobrym stanie.
Budynek składa się z trzech kondygnacji, niski parter, wysoki parter oraz piętro.
Jest kilka wejść do budynku, dzięki czemu może być bardzo funkcjonalny i mogę w nim zamieszkać dwie rodziny. Kondycja dachu i elewacji jest dobra.
Jest to doskonała opcja dla osoby szukającej domu dla siebie w Kątach z dużym potencjałem i stwarzający duże możliwości aranżacji. Frontalna część ogrodu ładnie zagospodarowana, z tyłu jest miejsce na grila i zestaw wypoczynkowy. Dom ogrzewany jest piecem na ekogroszek, jest też przyłącze gazu.

Media:
- woda
- kanalizacja
- prąd
- telekomunikacja
- gaz

Lokalizacja:
Ulica Grunwaldzka to południowo zachodnia część Kątów, dominuje tu zabudowa jednorodzinna o spójnej charakterystyce. Dojazd do centrym Kątów jest bardzo dobry, wyjazd na Autostradę A4 jest też dogodny. W Kątach Wrocławski jest wszystko co potrzebne do funkcjonowania w obecnym świecie.
Szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, siłownie, kościoły, parki oraz dostęp do tras rowerowych.

Rzuty domu mają charakter poglądowy.

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Sylwester Szymczak
Numer licencji 1456
664770209

Mapa

ul. Grunwaldzka, wrocławski, Kąty Wrocławskie
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sylwester Szymczak
Pośrednik
Alventi • Kąty Wrocławskie
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja