SprzedażDom

Pruszowice - Dom 140 m2 - 12 arów - duży garaż

Pruszowice • wrocławski • ul. Wspólna
1 985 000 PLN
10 392 PLN/m²
Powierzchnia
191 m²
Powierzchnia działki
1200 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2021
Czynsz
700.00 PLN
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
2
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Wolnosotojący
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
24.11.2025
Ostatnia aktualizacja
14.05.2026

Opis

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Pruszowice.
Rok budowy 2021 - boczna uliczka z kilkoma domami - cisza i spokój.
Dom został wykończony w wysokim standardzie, a jego wyposażenie jest bardzo bogate.
Jest gotowy do wprowadzenia się - zamieszkaj już teraz blisko przyrody - Natura 2000
Ogrzewanie podłogowe w całym domu, rekuperacja czy duży garaż - 44m2 to tylko niektóre z atutów tej nieruchomości. 
Dom składa się z dużego salonu z jadalnią i wyjściem na taras, kuchni ze spiżarką, dwóch łazienek - jedna z wanną druga z prysznicem, pokoju gościnnego, sypialnia i gabinetu, oraz garażu, kotłowni i pralni. 

Niewątpliwym atutem Pruszowic jest bliskość natury, tuż obok przebiegają trasy rowerowe, biegowe i spacerowe. Jednoczeni dojazd do centrum jest bardzo szybki. Nieopodal jest obwodnica, dlatego komunikacja w każdy punkt Wrocławia jest bardzo komfortowa. 
Ogród jest dobrze zorganizowany, właściciele dbają o niego, jest piękny kwietnik, drewutnia oraz system nawodnienia.

Zobacz nieruchomość :
https://sb360.online/4lc5iv

Zalety:
- Dom gotowy do wprowadzenia
- Cicha i spokojna okolica
- Wysoki standard i dbałość o szczegóły

O nieruchomości:
W okolicy dominuje zabudowa niska, jednorodzinna. Dostępne media, woda, gaz, prąd, oraz internet światłowodowy - w budowie. Ogrzewanie podłogowe z pieca gazowego. Jest to dom pasywny. Wybudowany z najwyższej jakości komponentów, strop jest też bardzo dobrze ocieplony, dzięki czemu wydatki na ogrzewanie są nieduże. Na dachu jest dachówka ceramiczna, przed domem jest zrobiona kostka. Sąsiedzi tworzą mało społeczność dzięki czemu mieszka się naprawdę dobrze. 

- Dom pasywny 
- Okna 3-szybowe
- Monitoring

Opis pomieszczeń:
- salon z jadalnią 39,53 m2 
- kuchnia 13,52 m2 
- spiżarnia - 3,64 m2 
- wiatrołap 3,74 m2
- łazienka - 5,63 m2
- łazienka 2 - 2,81 m2 
- hol - 13,97 m2 
- korytarz 3,21 m2 
- pokój gościnny - 14,27 m2 
- sypialnia - 17,42 m2 
- sypialnia 2 - 16,69 m2
- kotłownia - 6,35m2 
- pralnia - 5,83 m2 
- garaż - 44,38 m2

Lokalizacja:
Pruszowice to malowniczo położona wieś na północny wschód od Wrocławia. Do jego granic jest około 3 km - dojazd do centrym jest bardzo szybki. Obok jest las Zakrzowski czy park Pawłowicki, trasy spacerowe, niego i rowerowe biegną nieopodal domu. Jest to doskonałe miejsce dla osób chcących pogodzić bliskość natury z dobrym dojazdem do centrum miasta. Idealne miejsce dla miłośników kolarstwa. Doskonały dojazd do AOW.
Mnogość punktów usługowych  w niedużej odległości zapewnia wysoki komfort życia:
Sklepy z ekologiczną żywnością
Biedronka, Lid, Żabka,
Przychodnie, Szkoły, Banki, Bary, Restauracje.
Bardzo dobre połączenie komunikacyjne w stronę Wrocławia -  autobusy 914, 928

Bliski wyjazd na autostradę A8, S8 i WOW

Zapraszam do kontaktu już teraz. Pomogę przeprowadzić proces kupna od początku, Zapewniam doradcę finansowego.

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Sylwester Szymczak
Numer licencji 1456
664770209

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja