9 500 000 PLN
31 931 PLN/m²
SprzedażDom
WYJĄTKOWY DOM | MARINA MOKOTÓW | 300 M2 | OGRÓD
Warszawa • Mokotów • Ukryta
9 500 000 PLN
31 931 PLN/m²
Powierzchnia
297.5 m²
Powierzchnia działki
478 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2006
dom na sprzedaż w Warszawa - Mokotów
Powierzchnia
297.5 m²
Powierzchnia działki
478 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2006
- Liczba kondygnacji
- 2 piętra
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 11.05.2026
Opis
Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję w zabudowie bliźniaczej, położoną na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie - Marina Mokotów .
Nieruchomość o powierzchni użytkowej 297,52 m2 (powierzchnia całkowita 374,11 m2), usytuowana na działce 478 m2 , oferowana jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu Właścicielowi pełną swobodę aranżacji i wykończenia wnętrz zgodnie z własnymi potrzebami i stylem życia. Rok budowy: 2006.
Pierwsze oraz kolejne zdjęcia przedstawiające aranżację wnętrz mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację możliwej aranżacji nieruchomości.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
• prestiżowe, zamknięte i monitorowane osiedle
• stan deweloperski - możliwość wykończenia pod siebie
• prywatny ogród, przestronne tarasy oraz taras na dachu
• doskonały podział na strefę dzienną i prywatną
• idealna baza pod rezydencję rodzinną lub luksusowy dom miejski
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
PARTER - ok 150 m2
• reprezentacyjny salon z jadalnią z wyjściem do prywatnego ogrodu - ok. 43 m2