SprzedażMieszkanie

Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola

Mędłów • Dębowa
998 000 PLN
8678 PLN/m²
Powierzchnia
115 m²
Pokoje
4
Piętro
Piętro 1/1
Rok budowy
2024
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Gazowe
Czynsz
150
Data dodania
19.05.2026

Opis

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | Mędłów | 115 m + ok. 41 m antresoli | duży słoneczny taras Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnym i kameralnym Mędłowie tuż przy południowej granicy Wrocławia. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, komfortowego układu oraz szybkiego dojazdu do miasta, bez rezygnowania z ciszy i zielonego otoczenia. Mieszkanie posiada 115 m powierzchni użytkowej oraz dodatkową antresolę o powierzchni ok. 41 m po podłodze. To idealna przestrzeń na sypialnię master, domowe biuro, dodatkową strefę relaksu jak bawialnia dla dzieci. Najważniejsze atuty nieruchomości: duży, słoneczny taras klimatyzacja w salonie wyposażona kuchnia częściowo urządzone wnętrze funkcjonalny, rodzinny układ pomieszczeń bardzo dobre doświetlenie mieszkania LOKALIZACJA Mędłów to spokojna miejscowość położona kilka minut od Wrocławia, bardzo dobrze skomunikowana z miastem i okolicami. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. W najbliższej okolicy: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żórawinie przedszkola i żłobki w Żórawinie oraz pobliskich Żernikach Wrocławskich sklepy, punkty usługowe i paczkomaty szybki dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 Komunikacja: autobus 903 zapewniający połączenie m.in. z Tarnogajem i Gajem dodatkowe linie lokalne obsługujące gminę Żórawina stacja PKP Żórawina oddalona o kilka minut jazdy autem nowy przystanek autobusowy w Mędłowie dla dzieci i mieszkańców miejscowości To mieszkanie łączy komfort większej przestrzeni z wygodą codziennego życia blisko miasta. W Przestrzeni Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Marta Wrzeszcz

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
569 000 PLN
16 257 PLN/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
Wrocław
35 m²2 pok.Piętro 3/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
599 000 PLN
15 558 PLN/m²
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
Wrocław
38.5 m²2 pok.Piętro 1/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
2600 PLN
62 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
Wrocław · Wrocław-Krzyki
42 m²2 pok.Piętro 3/4
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Nowe 2-pokojowe mieszkanie | 47,35 m² | Zielona Lutynia | Wróblowice
2500 PLN
52 PLN/m²
Lutynia
48 m²2 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom w Dolinie Baryczy, funkcjonalnym ogrodnem i dużym garażem
800 000 PLN
4360 PLN/m²
Wszewilki
183.5 m²4 pok.1137 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
769 000 PLN
11 145 PLN/m²
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
Krzeptów
69 m²3 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
4-pokojowe mieszkanie z pięknymi oknmi na zamkniętym osiedlu
869 000 PLN
12 594 PLN/m²
Wrocław
69 m²4 pok.Piętro 6/6
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Inwestycja w Św. Katarzynie  nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
750 235 PLN
7655 PLN/m²
Inwestycja w Św. Katarzynie nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
Święta Katarzyna
98 m²5 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom przy lesie | garaż | klimatyzacja_dodatkowa działka 300 m² Leśnica
1 249 000 PLN
13 010 PLN/m²
Wrocław · Ratyń
96 m²4 pok.60 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
Wrocław
55.8 m²2 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom  na dużej działce Oporów, al. Piastów
1 550 000 PLN
19 872 PLN/m²
Dom na dużej działce Oporów, al. Piastów
Wrocław · Oporów
78 m²2 pok.1116 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem
4500 PLN
52 PLN/m²
Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem
Sadków
86 m²3 pok.Piętro 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz