SprzedażDziałka

OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA

Pniewo
98 000 PLN
6 PLN/m²
Powierzchnia działki
16200 m²
Wymiary
Długość: 335, szerokość: 48
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż grunt rolny wraz z częścią leśną, stanowiący część większego gospodarstwa położonego w miejscowości Pniewo, gmina Łomża. Oferta obejmuje część działki nr 1994 oraz działkę nr 1995, która ma powierzchnię 4666 m i jest w całości zalesiona. Łączna powierzchnia sprzedawanego gruntu wynosi ok. 1,62 ha. To bardzo ciekawa propozycja dla rolników, właścicieli sąsiednich gruntów oraz osób, które chcą powiększyć swoje gospodarstwo o dodatkowy areał w rozsądnej cenie. Połączenie gruntu ornego i lasu daje praktyczne możliwości wykorzystania oraz dobrą lokatę kapitału. Istnieje również możliwość zakupu pozostałych części gospodarstwa: - dom z zabudowaniami i działką ok. 87 arów 390 000 zł, - działka leśna nr 301 o powierzchni 2,2260 ha 80 000 zł, - pastwisko z olszyną, 1,22 ha, wraz z działką leśną ok. 24 arów w cenie 79 000 zł. Można kupić wybraną część lub porozmawiać o zakupie całego gospodarstwa. Zapraszamy do kontaktu, szczególnie właścicieli sąsiednich działek i rolników z okolicy. To dobra okazja, żeby powiększyć areał w atrakcyjnej cenie. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Gotowa baza pod firmę: 1300 m² + wjazd TIR + hala 380 m² | Dom
1 790 000 PLN
4711 PLN/m²
Budy Czarnockie
380 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja