SprzedażDom

Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój

Wiązów • strzeliński
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Powierzchnia
130 m²
Powierzchnia działki
320 m²
Pokoje
4
Rok budowy
1920
Czynsz
300.00 PLN
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
1
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Wolnosotojący
Rodzaj okien
PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
30.04.2026
Ostatnia aktualizacja
30.04.2026

Opis

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem.
Poniemiecki budynek z klimatem, po remoncie dachu. 5 minut samochodem jest Wiązów - są tam sklepy, punkty usługowe szkoła i przedszkole. Miechowice Oławskie to niezwykle urokliwe miejsce. Panuje tam ogromna cisza i spokój. To idealne miejsce dla osób, które szukają swojego miejsca z dala od dużego miasta, ale ze swobodnym dojazdem.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !

Dostępne media:
-Woda
-Kanalizacja
-Prąd

Zalety:
- Cisza i spokój
- Środkowy segment - możliwość własnej aranżacji
- Malownicza lokalizacja

O nieruchomości:
We wsi dominuje zabudowa niska, jednorodzinna. Dostępne media to woda, prąd i kanalizacja. Ogrzewanie było piecem z kuchni. Budynek jest ciepły i miał remont dachu.
Dom jest bardzo kompaktowy. Idealny dla osób ceniących sobie funkcjonalność.

Parter:
- salon 25m2
- kuchnia 12m2
- łazienka 5m2
- korytarz 6 m2
- klatka schodowa 6m2

Piętro:
- sypialnia 14 m2
- sypialnia 25m2
- korytarz 6m2

Poddasze:
- użytkowe 30 m2

Piwnica

Lokalizacja:
We wsi panuje absolutna cisza i spokój, są ruiny pałacu i kościoła. Można się tutaj odciąć od świata.
Dojazd do Strzelina, Oławy czy Brzegu to około 20 minut, do Wrocławia jest 50 minut samochodem. Do pobliskiego wiązowa jest tylko 5 minut autem. Są tam sklepy i punkty usługowe.

Doskonałe miejsce dla kolarzy.

Dom jest idealny dla rodziny. Wymaga remontu ale jego potencjał jest naprawdę duży. Dodatkowo najbliżsi sąsiedzi są bardzo pomocni, a sama miejscowość to fantastyczna lokalizacja na wasz wymarzony dom.

Zapraszam do kontaktu już teraz. Pomogę przeprowadzić proces kupna od początku, Zapewniam doradcę finansowego. Sprawdź moją pełną ofertę.
Umów prezentację już teraz !!!

Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja